Zawodnicy mBank Maraton Team na podium w Pile
Copy

Kopiuj tekst

Zawodnicy mBank Maraton Team na podium w Pile

Edyta Lewandowska i Paweł Ochal - zawodnicy mBank Maraton Team - zdobyli srebrny i brązowy medal na Mistrzostwach Polski w Półmaratonie w Pile 2008. 

W rozgrywających się 7 września 2008 roku Mistrzostwach Polski w Półmaratonie
Edyta Lewandowska uplasowała się na drugiej pozycji, dobiegając do mety z czasem 01:14:54. W klasyfikacji kobiet najlepsza okazała się biegaczka Agnieszka Gortel (01:14:48). W klasyfikacji mężczyzn Paweł Ochal zdobył brązowy medal z czasem 01:04:53. Pierwsze miejsce zajął Artur Kozłowski osiągając wynik 01:04:29. W imprezie wystartowało 1213 biegaczy.

Pilskie Mistrzostwa Polski w Półmaratonie są rozgrywane w ramach Międzynarodowego Półmaratonu Philips'a. Historia imprez biegowych w Pile sięga lat 1991 -1999, kiedy zawodnicy zmagali się na dystansie 15 km. Od 2000 r. obowiązuje dystans półmaratonu, czyli 21 km 97 m.  

mBank Maraton Team powstał z myślą o wspieraniu polskich, zdolnych biegaczy, a także propagowaniu sportu i zdrowego stylu życia oraz upowszechnianiu biegania jako najprostszej formy aktywności. W skład mBank Maraton Teamu wchodzi elita polskiego świata sportu - wielokrotni medaliści na Mistrzostwach Polski na dystansie maratonu i półmaratonu oraz zdobywcy wysokich lokat podczas maratonów europejskich:
- Monika Drybulska
- Edyta Lewandowska
- Justyna Bąk
- Henryk Szost
- Arkadiusz Sowa
- Paweł Ochal

Umowy z zawodnikami obejmują okres 2008-2009.  Opiekunem mBank Maraton Teamu jest Artur Osman - uznany, polski maratończyk, zwycięzca 4 edycji mBank Łódź Maratonu. Szczegółowe informacje na temat zespołu są dostępne na stronie
http://www.maraton.com.pl/
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.