Nowości w SKLEPIE mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

Nowości w SKLEPIE mBank mobile

mBank mobile wprowadza do SKLEPU najnowsze modele telefonów NOKIA.

Na szczególną uwagę zasługują: Nokia 6220 Classic, Nokia 6210 Navigator oraz Nokia 7070 Prism.

Nokia 6220 Classic to telefon, który posiada  zaawansowane funkcje nawigacyjne w  postaci wbudowanej nawigacji A-GPS i aplikacji Nokia Maps. Dodatkowo model wyposażony jest w wysokiej jakości aparat (5 megapikseli) z lampą ksenonową i kamerą VGA, a także funkcje multimedialne umożliwiające natychmiastowe przesłanie zdjęć. W SKLEPIE Nokia 6220 jest już od 66 PLN miesięcznie

Nokia 6210 Navigator posiada wbudowaną nawigację A-GPS i aplikację Nokia Maps oraz specjalny klawisz nawigacyjny, ułatwiający dostęp do aplikacji. Duży ekran QVGA o przekątnej 2,4" umożliwia precyzyjne wyświetlanie map, zdjęć i wideo. W SKLEPIE Nokia 6210 już od 42 PLN miesięcznie.

Nokia 7070 Prism dostępna w SKLEPIE już od 12 PLN miesięcznie, to telefon o odważnym wyglądzie z charakterystycznymi, diamentowymi kształtami i jaskrawymi, kolorowymi akcentami. Reagująca na dotyk klawiatura ułatwi pisanie wiadomości. Dodatkowo model ten posiada wbudowany odtwarzacz MP3 i stereofoniczne radio FM.

Telefony sprzedawane w SKLEPIE mBank mobile są fabrycznie nowe, bez zainstalowanego simlocka. Wszystkie posiadają 24 miesięczną gwarancję, dostarczane są przesyłką kurierską bez dodatkowych opłat. Ponadto, przy zakupie każdego telefonu można otrzymać starter mBank mobile.

Klienci mBanku mogą kupić telefony także w ofercie kredytowej, bez wychodzenia z domu, zbędnych formalności, z decyzją kredytową w 15 minut.

mBank mobile to najtańszy operator komórkowy, oferujący połączenia ze wszystkimi sieciami za 45 groszy zaś SMS-y za 14 groszy. Dodatkowo, ceny połączeń można obniżać aktywując usługę mZnajomi, oraz korzystając z atrakcyjnych
pakietów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.