Obniżka cen telefonów w sklepie mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

Obniżka cen telefonów w sklepie mBank mobile

mBank mobile po raz kolejny obniża centy telefonów dostępne w SKLEPIE nawet o 15 %. 

Na szczególną uwagę zasługują telefony NOKIA N78, NOKIA 3120 oraz NOKIA 1200.

NOKIA N78 - to model bardzo elegancki, wszechstronny mobilny komputer multimedialny z wbudowaną nawigacją oraz funkcją A-GPS (szybkiej lokalizacji położenia właściciela telefonu). Telefon ten posiada dwa aparaty, wewnętrzną pamięć 70 MB, oraz możliwość łączenia się poprzez sieć bezprzewodową (WLAN). Dodatkowo wydajna bateria pozwala na słuchanie muzyki do 24 godzin muzyki. NOKIA N78 można kupić w SKLEPIE mBank mobile już od 64 PLN miesięcznie.

NOKIA 3120 - to klasyczny i wytrzymały telefon o łatwym czytelnym dwucalowym wyświetlaczu (320x240 pikseli). Telefon obsługuje sieć 3G i posiada także: aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 megapikseli z lampą błyskową oraz wbudowany odtwarzacz MP3 i stereofoniczne radio FM. Korzystając z oferty Telefon na KREDYT w mBanku aparat telefoniczny można nabyć płacąc miesięczną ratę już od 24 PLN.


NOKIA 1200 - dostępna jest w SKLEPIE za 119 PLN. To prosty oraz lekki aparat, wykonany z wytrzymałych materiałów z elementami antypoślizgowymi. Doskonale sprawdzi się w wykonywaniu połączeń głosowych i do wysyłania wiadomości SMS.

Telefony sprzedawane w SKLEPIE mBank mobile są fabrycznie nowe, bez zainstalowanego simlocka. Wszystkie posiadają 24 miesięczną gwarancję, dostarczane są przesyłką kurierską bez dodatkowych opłat. Ponadto, przy zakupie każdego telefonu można otrzymać starter mBank mobile.

Klienci mBanku mogą kupić telefony także w ofercie kredytowej, bez wychodzenia z domu, zbędnych formalności, z decyzją kredytową w 15 minut.

mBank mobile to najtańszy operator komórkowy, oferujący połączenia ze wszystkimi sieciami za 45 groszy zaś SMS-y za 14 groszy. Dodatkowo, ceny połączeń można obniżać aktywując usługę mZnajomi, oraz korzystając z atrakcyjnych pakietów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.