„Stabilny Dochód” po raz kolejny dla Klientów BRE Banku
Copy

Kopiuj tekst

„Stabilny Dochód” po raz kolejny dla Klientów BRE Banku

Już po raz drugi Klienci BRE Private Banking & Wealth Management mają okazję zaangażować swój kapitał w bezpieczny produkt inwestycyjny „Stabilny Dochód”, oparty o Strategię Dochodową Gwarantowaną. Subskrypcja dla zainteresowanych aktywnie zarządzanym portfelem, ze 100% gwarancją kapitału, potrwa do 15 października.

Inwestorzy wciąż z niepokojem śledzą obecną sytuację na giełdzie. Wiele produktów i inwestycji, które do niedawna przynosiły pewne zyski, straciło swoją atrakcyjność.

Naprzeciw aktualnej sytuacji rynkowej wychodzi BRE Bank oferując produkt „Stabilny Dochód”, który umożliwia uzyskanie zysków znacznie przewyższających te pochodzące z tradycyjnych lokat, przy jednoczesnej 100% gwarancji zainwestowanego kapitału.
„Strategia dochodowa gwarantowana to produkt, w którego skład mogą wchodzić różnorodne instrumenty finansowe od papierów wartościowych czy instrumentów rynku pieniężnego, po jednostki uczestnictwa w funduszach inwestycyjnych lub lokaty bankowe. Dzięki takiej dywersyfikacji portfela produkt zyskuje dużą odporność na niekorzystne trendy, jakim mogą podlegać poszczególne instrumenty. To doskonałe rozwiązanie inwestycyjne w okresie wysokiego ryzyka na rynkach” - argumentuje Marek Winicjusz Rybiec, zastępca dyrektora BRE Private Banking & Wealth Management.

„Co więcej, Klient nie jest obciążany podatkiem od zysków kapitałowych, ponieważ w ramach optymalizacji podatkowej produkt jest oferowany w postaci polisy na życie i dożycie. - podkreśla Rybiec.

Mechanizm produktu gwarantuje uzyskanie przez Klienta określonej wartości środków na koniec inwestycji (100% wpłaconego kapitału), jednocześnie znacznie ograniczając jej ryzyko. Rozwiązanie to BRE Bank dedykuje Klientom ceniącym sobie bezpieczne, stabilne sposoby zarządzania kapitałem.

Za dobór odpowiednich instrumentów odpowiadają eksperci BRE Wealth Management, którzy na co dzień analizują rynki i na bieżąco reagują na zachodzące na nich zmiany. Fachowe decyzje, podejmowane przez zespół specjalistów w zakresie zarządzania aktywami, stanowią podstawę do osiągania wymiernych zysków z inwestycji.

Produkt skierowany jest do Klientów BRE Private Banking & Wealth Management, planujących zainwestować co najmniej 100 tys. PLN. Okres trwania produktu, zapewniający optymalne wykorzystanie możliwości inwestycyjnych, to 4 lata.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.