Pakiet biznes w mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

Pakiet biznes w mBank mobile

mBank mobile uruchomił specjalną usługę dla właścicieli mikroprzedsiębiorstw - pakiet biznes.

Nowa oferta mBank mobile umożliwia zakup pakietu trzech starterów w cenie 30 PLN.
Startery posiadają kolejne numery, co pozwala w łatwy sposób stworzyć grupę numeracyjną dla pracowników.

Dzięki nowej usłudze Klienci korzystający z rachunku mBIZNES konto mogą podarować startery pracownikom zyskując kontrolę kosztów oraz możliwość korzystania z bardzo niskich stawek. Dodatkowo aktywując usługę mZnajomi, pomiędzy numerami wchodzącymi w skład pakietu, można wykonywać połączenia po 10 groszy za minutę i SMS-ować po 5 groszy. Standardowo do wszystkich sieci obowiązuje jedna niska stawka 45 groszy za minutę i 14 groszy za SMS.

Z przeprowadzonych badań wśród użytkowników mBank mobile, wynika, iż usługa telekomunikacyjna mBanku jest często wykorzystywana przez Klientów biznesowych. Przedsiębiorcy posiadający rachunki firmowe w mBanku łączą wygodę użytkowania mBank mobile z kontrolą kosztów generowanych przez pracowników - mówi Michał Szelągowski, lider projektu mBank mobile.
Wielu przedsiębiorców łączy startery mBank mobile z rachunkiem firmowym poprzez usługę Stałych Doładowań. Dzięki temu rozwiązaniu mogą wskazać, na jaką kwotę i jak często ma zasilić się telefon pracownika. Co więcej aktywując usługę Doładowań SMS awaryjnie pracownik może w prosty sposób zasilić konto telefoniczne, gdy stan środków będzie zbyt niski - dodaje Michał Szelągowski.

Doładowania mBank mobile po zamówieniu faktury elektronicznej z łatwością można rozliczyć, bez wychodzenia z biura.

Z rachunku mBIZNES korzysta obecnie w mBanku ponad 200 000 mikroprzedsiębiorstw.  mBank jest w ścisłej czołówce pod względem liczby obsługiwanych firm zdobywając ok. 13% rynku.

Oferta mBIZNES to:
0 zł za przelewy do ZUS i US
0 zł za otwarcie i prowadzenie mBIZNES konta
0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach mBanku
limit kredytowy bez prowizji

mBank mobile to telefonia komórkowa mBanku - unikalne połączenie usług telekomunikacyjnych i bankowych, które wykorzystują w dużym stopniu mikroprzedsiębiorstwa. Jedna prosta, przejrzysta oferta - jedna stawka
45 groszy za minutę i 14 groszy za SMS do wszystkich sieci i pełna kontrola kosztów
to podstawowy wyróżnik oferty.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.