mBank jeszcze bardziej dostępny
Copy

Kopiuj tekst

mBank jeszcze bardziej dostępny

mBank, zapewniając Klientom maksimum wygody, dostępny jest nie tylko poprzez kanały zdalne, ale także w 93 miastach w Polsce.


Sieć sprzedaży mBanku umożliwia w prosty i wygodny sposób korzystanie z oferty kredytowej. Dodatkowo Klienci mają tam dostęp do strony internetowej mBanku oraz mogą zadzwonić na mLinię.

W mBanku obecnie wyróżniamy trzy rodzaje punktów naziemnych:
w 15 Centrach Finansowych w największych miastach Polski można zaciągnąć także kredyt hipoteczny. Dodatkowo w warszawskim centrum przy ul. Słomińskiego powstała specjalna strefa inwestycyjna, w której będą się odbywały spotkania z inwestorami, eventy, prezentacje oraz wideokonferencje dla Klientów mBanku. Na uwagę zasługuje innowacyjna aranżacja strefy - webkioski przymocowane są do sufitu i w zależności od potrzeb mogą być opuszczane lub podnoszone, tworząc otwartą przestrzeń. W przyszłości mBank uruchomi takie strefy również w innych centrach.

w pasażach największych centrów handlowych znajdują się mKioski , w których można m.in. zaciągnąć KREDYT gotówkowy. Obecnie mBank posiada 64 mKioski, a do końca roku planowane jest uruchomienie kolejnych siedmiu.  

w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców powstają także mKioski Partnerskie - posiadające taką samą funkcjonalność jak mKioski oraz gwarantujące dostęp do banku w miejscowościach innych niż centra handlowe dużych aglomeracji. Partnerzy mBanku uruchomili już 60 takich miejsc.

Rozszerzanie sieci punktów sprzedaży pozwala osiągać coraz lepsze wyniki w obszarze kredytów. Tylko w kwietniu mBank uruchomił kredyty hipoteczne na kwotę 307 mln PLN. W lipcu zanotowaliśmy rekordową sprzedaż kredytu gotówkowego w wysokości ponad
70 mln PLN, a wartość sprzedaży od początku roku wynosi 370 mln PLN - mówi Marta Szewczyk, Dyrektor Biura Sprzedaży, odpowiedzialna za consumer finance. Polacy coraz chętniej finansują swoje potrzeby, zarówno bieżące, jak i długoterminowe, korzystając z oferty szybkich kredytów gotówkowych. mBank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i rozwija sieć sprzedaży, by być bliżej swoich Klientów. Zgodnie z naszą misją, chcemy zapewnić Klientom maksimum korzyści oraz wygodę z korzystaniu z oferty kredytowej - dodaje Marta Szewczyk.

mBank zapewnia bankowość w zasięgu ręki, dostępną w każdym czasie i miejscu na świecie. To instytucja finansowa oferująca wielokanałowy, prosty i bezpieczny model obsługi Klientów wykorzystujący najnowocześniejsze technologie. Model oparty jest głównie na kanałach zdalnych uzupełnionych o naziemne kanały dostępu - Centra Finansowe, mKioski oraz mKioski Partnerskie. mBank wciąż pozostaje liderem innowacji na polskim rynku, a z jego usług korzysta już prawie 1,9 mln Klientów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.