Tylko 25 zł od atrakcyjnych nagród
Copy

Kopiuj tekst

Tylko 25 zł od atrakcyjnych nagród

Zasilając konto telefonu w sieci Orange, Klienci MultiBanku mogą wygrać nawigację satelitarną i odtwarzacze mp3. Konkurs rusza 18. 08.2008r.

Klienci posiadający kartę pre-paid w sieci Orange i korzystający ze stron informacyjnych lub serwisu transakcyjnego MultiBanku, mogą wziąć udział w konkursie organizowanym przez bank i firmę Blue Media.

Osoby, które w okresie od 18.08.08 do 24.08.08, doładują za pośrednictwem MultiBanku telefon w sieci Orange kwotą min 25 PLN, a następnie wyślą SMS o treści MULTIBANK pod nr 7178, w jak najkrótszym czasie od chwili doładowania, mają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród. Koszt wysłania wiadomości to 1, 22 z VAT.

- Na laureatów Konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Zwycięzca otrzyma nawigację Tomton ONE v. 3, zdobywcy 2 i 3 miejsca odtwarzacze mp3 Creative Zen Stone. Za zajęcie miejsc od 4 do 7 przewidziane są dodatkowe doładowania w wysokości 25 PLN w sieci Orange. – mówi Marta Sadowska z MultiBanku

MultiBank nie pobiera dodatkowej prowizji za doładowanie telefonów w systemie pre-paid.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.