Business Max czyli zysk i płynność
Copy

Kopiuj tekst

Business Max czyli zysk i płynność

Nowa propozycja MultiBanku dla firm, czyli rachunek pomocniczy MultiPlus z taryfą Business Max, to biznesowy odpowiednik konta oszczędnościowego MultiMax dla Klientów indywidualnych. Konto daje możliwość osiągnięcia wysokich zysków przy zachowaniu ciągłego dostępu do zgromadzonego kapitału. 

Od początku sierpnia 2008 roku przedsiębiorcy korzystający z rachunków firmowych MultiBanku mogą skorzystać z rachunku pomocniczego MultiPlus w jednej z dwóch taryf:
Standard lub Business Max. W pierwszym przypadku MultiPlus przyjmuje formę nieoprocentowanego rachunku pomocniczego do prowadzenia rozliczeń firmowych. W drugim natomiast, zamienia się w wysokooprocentowane konto oszczędnościowe oferujące ponadprzeciętny zysk i pełen dostęp do kapitału. Jego właściciele mogą liczyć na oprocentowanie w wysokości 5,35%, a posiadacze prestiżowego rachunku MultiKonto First Class nawet 5,55% w skali roku. Dodatkowo, MultiBank oferuje możliwość skorzystania z osobnej karty płatniczej Visa Business Electron bez opłaty za wydanie.    

- Pieniądze firmy powinny pracować. Dlatego postanowiliśmy zachęcić przedsiębiorców do inwestowania i  zaproponowaliśmy im rachunek gwarantujący wysokie zyski i ciągły dostęp do gotówki. To właśnie możliwość zachowania pełnej płynności odgrywa kluczową rolę dla polskich przedsiębiorców, którzy inwestycje we własne firmy najchętniej prowadzą z własnych środków.  – mówi Adrian Piekacz, Dyrektor Strategicznego Obszaru Biznesu – Mikrofirmy w MultiBanku – Rachunek prowadzony jest bezpłatnie, a Klient otrzymuje dodatkowo możliwość dysponowania środkami przy użyciu karty płatniczej. – dodaje.


Rachunek MultiPlus z taryfą Business Max można otworzyć za pośrednictwem multilinii i w placówce MultiBanku.  

Informacje dodatkowe:
MultiPlus z taryfą Standard
- Oprocentowanie środków: 0,0%
- Otwarcie rachunku: bez opłat
- Miesięczna opłata za prowadzenie: 5 PLN
- Wykonanie zewnętrznego zlecenia stałego przez Internet: 1 PLN
- Wykonanie wewnętrznego zlecenia stałego przez Internet: bez opłat

MultiPlus z taryfą Business Max
- Oprocentowanie środków:
dla posiadaczy rachunków MultiStarter Business, MultiKonto e-Business Class, MultiKonto Business Class, MultiKonto Medicus:  5,35%
dla posiadaczy MultiKonta First Class: 5,55%

- Otwarcie rachunku: bez opłat
- Miesięczna opłata za prowadzenie: bez opłat
- Wykonanie zewnętrznego zlecenia stałego przez Internet: 8 PLN
- Wykonanie wewnętrznego zlecenia stałego przez Internet: 5 PLN

Przykładowe oprocentowanie terminowej lokaty rocznej w PLN: 5,20%


Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.