Polecaj i zdobywaj nagrody!
Copy

Kopiuj tekst

Polecaj i zdobywaj nagrody!

Wystartowała akcja, w której polecając kartę mBank Visa Rossmann można zyskać nawet 500 PLN. Do tej pory, w ramach trwającego konkursu „PolecamBank", rachunki w mBanku otworzyło ponad 25 tys. osób.

Podziel się z przyjaciółkami

Ruszył konkurs dla posiadaczy karty kredytowej mBank Visa Rossmann - polecając ją znajomym można zyskać nawet do 500 PLN. Za każdą nową pozyskaną kartę, osoba polecająca otrzyma 100 PLN. Jedynym warunkiem otrzymania premii jest aktywowanie przez nowego posiadacza karty mBank Visa Rossmann i wykonanie nią do 30 czerwca 2009 co najmniej 3 transakcji. Dodatkowo dla nowego posiadacza karty przygotowano specjalną nagrodę gwarantowaną - kupon rabatowy w wysokości 5% na zakupy w drogeriach Rossmann, z którego może skorzystać do czasu otrzymania karty.

Maksymalnie można zdobyć 500 PLN. Po zakończeniu promocji wygrana kwota zostanie przelana bezpośrednio na konto karty mBank Visa Rossmann.

Aby skorzystać z promocji, należy wypełnić oraz przekazać swoim znajomym
specjalny wniosek promocyjny o kartę mBank Visa Rossmann, dostępny na stronach
www.mBank.pl. Wniosek należy wysłać na adres podany na stronie konkursowej do 12 kwietnia br (liczy się data stempla pocztowego).

Karta kredytowa mBanku i drogerii Rossmann to unikalna na rynku karta, która gwarantuje
5% zniżki na produkty oferowane w sieci Rossmann. Rabat jest naliczany dla wszystkich produktów i łączy się z trwającymi promocjami.

Wypukła karta jest wyposażona w mikroprocesor i pasek magnetyczny - dzięki temu zapewnia Klientom wygodę i maksimum bezpieczeństwa. Karta wydawana jest
na trzy lata. mBank nie pobiera opłaty za jej wydanie. Opłata roczna za użytkowanie wynosi 30 PLN, pierwszy raz jest ona pobierana po 12 miesiącach. Limit na karcie wynosi od 1 200 do 20 000 PLN.

Pozostałe cechy karty mBank Visa Rossmann:
nieoprocentowany kredyt do 54 dni (grace period),
oprocentowanie 19 % po zakończeniu okresu bezodsetkowego (po grace period),
łatwy i szybki dostęp do dodatkowych pieniędzy,
możliwość dokonywania płatności w punktach oznaczonych logo VISA - na całym świecie,
zakupy w Internecie,
pełna kontrola nad wydatkami poprzez bezpłatne eKONTO i darmowe wyciągi elektroniczne.

PolecamBank - otwarta platforma finansowa dla każdego

Do 8 marca br. trwa konkurs, w którym mKlienci mogą zdobyć atrakcyjne nagrody za polecanie bezpłatnych rachunków mBanku. Wystarczy, że nowy Klient zakładając rachunek poda na wniosku o konto dziesięć ostatnich cyfr rachunku osoby, która przekonała go do skorzystania z oferty mBanku. Dla uczestników konkursu, którzy uzbierają największą liczbę punktów przygotowano atrakcyjne nagrody: samochód osobowy Alfa Romeo MiTo, skutery Piaggio ZIP 4T, vouchery na dowolną wycieczkę internetowego biura podróży fly.pl, nawigacje GPS MIO C520. W zabawie przewidziane są także nagrody gwarantowane: aparat fotograficzny, zestaw głośników, odtwarzacza mp3, bony zniżkowe na ofertę biura fly.pl.

Klienci mBanku chętnie polecają sobie jego ofertę. Poprzednie tego typu konkursy cieszyły się bardzo dużą popularnością. W jesiennej akcji nasi Klienci zachęcili do korzystania z mBanku do tej pory rekordową liczbę 25 tys. Klientów a akcja trwa jeszcze do 8 marca br. Nagrody otrzymałoby na chwile obecną 4,6 tys. osób, a liczba ta rośnie z dnia na dzień. A jest o co walczyć - zwycięzca otrzyma sportowy samochód Alfa Romeo -
mówi Mateusz Karewicz, odpowiedzialny za konkurs w mBanku.  

Dodatkowo mBank, zapewniając Klientom jeszcze więcej swobody, umożliwia wybór miejsca podpisania umowy o rachunek. Wnioskując o rachunki indywidualne poprzez internet lub mLinię Klient decyduje, czy umowa ma być przesłana na wskazany adres pocztą kurierską, czy odbierze ją samodzielnie w wybranym mKiosku.

mBank, lider bankowości elektronicznej, od ośmiu lat zapewnia bankowość w zasięgu ręki, dostępną w każdym czasie, z dowolnego miejsca na świecie. Z rachunków w mBanku korzysta już prawie 2,9 mln Klientów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.