Klienci reklamują mBank w TV!
Copy

Kopiuj tekst

Klienci reklamują mBank w TV!

Zwycięzcy mFestiwalu otrzymają specjalne wyróżnienia - ich prace trafią do telewizji oraz na plakaty w punktach mBanku w całym kraju.

28 lipca br. przed wydaniem Faktów TVN o godz. 19:00 zostanie wyemitowany zwycięski film „Zdecydowanie z mBankiem". Będzie to pierwszy przypadek emisji w TV reklamy przygotowanej przez klienta banku. Dodatkowo wybrane plakaty nagrodzonych i wyróżnionych uczestników mFestiwalu zostaną pokazane w Centrach Finansowych i mKioskach w całej Polsce już w sierpniu. Cztery najciekawsze spoty będą wyświetlane także podczas OFF Festiwalu w Mysłowicach.

Festiwal w liczbach:
zgłoszono 267 filmów,
przesłano 639 plakatów,
ogółem nagrodzono i wyróżniono 33 uczestników, a wartość przyznanych nagród i wyróżnień przekroczyła 71 000 zł,
w wyszukiwarce Google można było znaleźć 11 500 stron zawierających frazę "mFestiwal".  

Festiwal reklamy mBanku oceniamy bardzo pozytywnie. Serwis www.mFestiwal.pl odwiedziło ponad 121 000 unikalnych użytkowników, którzy dokonali 1,8 miliona odsłon. Niezliczone posty, komentarze, opisy i linki, jakie uczestnicy mFestiwalu zamieścili na innych stronach i portalach świadczą o zaangażowaniu i pomysłowości. Co więcej, wiele filmów i plakatów wzbudziło gorące dyskusje między ich zwolennikami i przeciwnikami - na portalu  pojawiło się ponad 4 000 komentarzy. Przez 2 miesiące trwania mFestiwalu Internauci oddali ponad 154 000. głosów - mówi Piotr Jakubowski, odpowiedzialny za projekt mFestiwal. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz sympatykom Festiwalu za aktywny udział w konkursie.

lanowane jest przeprowadzenie kolejnej edycji mFestiwalu, zostanie on również przeprowadzony w mBanku w Czechach .

Aby wziąć udział w mFestiwalu wystarczyło nakręcić własną propozycję reklamy TV lub zaprojektować plakat reklamowy dla mBanku i zamieścić na stronie internetowej festiwalu. Zwycięzców konkursu wybierali Internauci, głosując bezpośrednio na stronie na wybrane filmy i plakaty. Dodatkowo Komisja mFestiwalu przyznała specjalne nagrody. Ogłoszenie laureatów odbyło się 20 czerwca br.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.