Infoblokada w mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

Infoblokada w mBank mobile

mBank mobile umożliwia włączanie i wyłączanie SMS-ów z podsumowaniem rozmów.

Przeprowadzone w czerwcu 2008 r. badania jakości usługi mBank mobile, pozwoliły ustalić, jakich parametrów oferty Klienci oczekują najbardziej. mBank mobile wprowadza usługę Infoblokada, która jest odpowiedzią na potrzeby Klientów. To prosta i bezpłatna funkcja umożliwiająca włączanie i wyłączanie powiadomień SMS podsumowujących rozmowy wychodzące w mBank mobile. Teraz Klient samodzielnie może zdecydować o tym, czy chce otrzymywać powiadomienia.

Aktywacji i deaktywacji usługi dokonuje się w z poziomu telefonu za pomocą kodów: *101*11*04# oraz wciśnięcie przycisku "zadzwoń" - powoduje zablokowanie SMS-ów informujących o koszcie połączenia, przychodzących po nawiązaniu połączenia (oznacza to włączenie usługi infoblokada)
*101*00*04# oraz wciśnięcie przycisku "zadzwoń" - powoduje odblokowanie SMS-ów informujących o koszcie połączenia, przychodzących po nawiązaniu połączenia (oznacza to wyłączenie usługi infoblokada)

mBank mobile to telefonia komórkowa mBanku - unikalne połączenie usług telekomunikacyjnych i bankowych. Jedna prosta, przejrzysta oferta - jedna stawka 45 groszy za minutę i 14 groszy za SMS do wszystkich sieci, to podstawowy wyróżnik oferty
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.