Po spotkaniu z Klientami – wnioski i propozycje
Copy

Kopiuj tekst

Po spotkaniu z Klientami – wnioski i propozycje

mBank przygotował dla Klientów posiadających kredyty hipoteczne w CHF w „starym portfelu" indywidualne propozycje, które dadzą zmniejszenie miesięcznych obciążeń związanych ze spłatą kredytów.

Zgodnie z zapowiedzią mBank przeprowadził analizę wspólnych pomysłów dotyczących „starego portfela" kredytów hipotecznych, wypracowanych podczas spotkania z Klientami w Łodzi, 14 lutego br.

Podczas dyskusji pojawiły się propozycje, aby mBank doceniał zaangażowanie i aktywność Klientów oraz rozważył rezygnację z części swojego zysku. Dodatkowo Klienci podkreślali, że każdy przypadek należy traktować indywidualnie - tak, aby dla każdego Klienta znaleźć korzystne rozwiązanie. Te czynniki stały się elementami wyjściowymi w przygotowaniu propozycji mBanku.

Wypracowane propozycje to:
obniżenie marży Klientom aktywnie korzystającym z usług mBanku (opcja przy przechodzeniu na „nowe zasady"),
możliwość wydłużenia okresu kredytowania, bez opłat związanych z tą zmianą.
mKlienci, posiadający kredyty hipoteczne w CHF w tzw. „starym portfelu", otrzymają zaproszenie do odwiedzenia Centrów Finansowych, w których otrzymają indywidualne propozycje. Informacja o lokalizacji CF-ów mBanku znajduje się na stronach internetowych mBanku.

Akcję planujemy zakończyć do 31 marca br.

W przyszłym tygodniu mBank będzie rozsyłał do Klientów e-maile z zachętą do skorzystania z oferty. Dodatkowo zostaną umieszczone komunikaty w systemie transakcyjnym.  

Oferta jest skierowana do wszystkich Klientów, posiadających kredyty hipoteczne we frankach szwajcarskich w „starym portfelu" - również do osób, które zdecydowały się skorzystać z propozycji przedstawionych przez mBank 22 stycznia br.

Aneksy do umów, dla Klientów przechodzących na nowe zasady, zostaną przygotowane bezpłatnie.

mBank nie obniża oprocentowania kredytów w CHF w „starym portfelu". Nadal zachęca Klientów do przejścia na nowe warunki, czyli stałą marżę i LIBOR 3M.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.