mBank dla inwestorów
Copy

Kopiuj tekst

mBank dla inwestorów

Ukazał się pierwszy numer Gazety Inwestora redagowanej przez mBank.  

Gazeta Inwestora poświęcona jest inwestowaniu na giełdzie, w fundusze inwestycyjne oraz tematyce Otwartych Funduszy Emerytalnych oraz IKE. Znajdą się w niej informacje zarówno dla profesjonalistów, jak i osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z giełdą (eMAKLER) i funduszami (Supermarket Funduszy Inwestycyjnych). Gazeta wydawana jest w formacie PDF i dostępna na stronie serwisu mBanku.

Dla początkujących inwestorów została przygotowana prezentacja podstawowej analizy technicznej oraz praktyczne wskazówki pomagające w poruszaniu się po rynku kapitałowym i produktach inwestycyjnych mBanku. W Gazecie obok materiałów przygotowanych przez mBankową redakcję, publikowane są także artykuły specjalistów z współpracujących TFI.

Liczba osób inwestujących za pośrednictwem mBanku stale wzrasta. Obecnie z Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych korzysta już ponad 394 tys. osób (o 40,5 tys. więcej, niż na początku roku). Usługę eMAKLER aktywowało niemal 97 tys. Klientów mBanku.

eMAKLER, zintegrowany z rachunkiem bieżącym w mBanku, z którego pobierane są automatycznie środki na zakup papierów wartościowych, daje dostęp do Giełdy 24 godziny na dobę, bez opłat za otwarcie i prowadzenie. W przypadku sprzedaży papierów i zamiany należności na środki płynne, następuje natychmiastowe ich przekazanie na rachunek Klienta.

Inwestowanie w fundusze poprzez platformę Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych to prosty, wygodny i korzystny sposób na pomnażanie swoich oszczędności. W ofercie mBanku Klient znajdzie propozycje wielu Towarzystw i fundusze należące do różnych kategorii.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.