Gotówka z polisą dla chętnych
Copy

Kopiuj tekst

Gotówka z polisą dla chętnych

Od połowy lipca 2008 roku, Klienci MultiBanku mogą dobrowolnie skorzystać z ubezpieczenia PPI do kredytu gotówkowego. Osoby, które zdecydują się na jego wykupienie, mogą liczyć na obniżenie standardowego oprocentowania. 

 Funkcjonujące na rynku obowiązkowe ubezpieczenia do kredytów konsumpcyjnych podnoszą znacznie całkowity koszt kredytu. Dlatego postanowiliśmy pozostawić Klientom wolną rękę w podejmowaniu decyzji o zakupie polisy, przygotowując taki produkt, który przy wysokiej funkcjonalności zachowa atrakcyjne parametry cenowe. – mówi Grażyna Ziółkowska, Naczelnik Wydziału Klientów Indywidualnych  – Osobom, które zdecydują się na zakup ubezpieczenia do kredytu, bank obniży oprocentowanie. Jednocześnie zaproponowaliśmy atrakcyjny model finansowania zakupu polisy, co powoduje, że jej wybór nie przyczynia się do nadmiernego obciążenia budżetu domowego – dodaje

PPI (Payment Protection Insurance) to ubezpieczenie od poważnego zachorowania, trwałej niezdolności do pracy lub śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku. W przypadku wystąpienia pierwszego zdarzenia ubezpieczyciel zapewnia spłatę 6 kolejnych rat kapitałowo-odsetkowych. W innym wypadku pokrywa całość zobowiązania na rzecz banku.
 
Wysokość składki ubezpieczeniowej kalkulowana jest jednorazowo z góry, podczas podpisywania umowy kredytowej. Następnie opłata zostaje dołączona do kwoty kredytu i rozłożona na tyle samo rat. Dzięki temu rozwiązaniu i obniżeniu marży, wysokość raty kredytowej zmienia się tylko nieznacznie. Klient zyskuje natomiast produkt zapewniający solidne zabezpieczenie.
 
Informacje dodatkowe:
Dostarczyciel produktu: BRE Ubezpieczenia TU S.A.
Likwidator szkody: Ergo Hestia
Sposób wyliczania składki ubezpieczeniowej:
składka = stawka taryfowa (0,12%)
x
liczba miesięcy umowy kredytu
x
łączna kwota kredytu

Przykładowa symulacja kredytowa dla nowego Klienta MultiBanku:
Kwota kredytu: 10 000 PLN
Okres kredytowania: 36 m-cy
Prowizja za uruchomienie kredytu: 3,0%
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.