Najlepsze OC i AC w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Najlepsze OC i AC w mBanku

Ubezpieczenie samochodowe OC i AC w mBanku uzyskało pierwsze miejsce w rankingu towarzystw na portalu ipolisa.pl.

Użytkownicy portalu ipolisa.pl wystawili najwyższą ocenę ubezpieczeniom samochodowym oferowanym przez BRE Ubezpieczenia i mBank w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych. Tym samym SUS mBanku uzyskał pierwsze miejsce w rankingu ipolisa.pl. Ranking tworzony został w oparciu o oceny użytkowników i obejmował 17 firm ubezpieczeniowych.

Szczególnie wysoko Klienci mBanku ocenili proces zawierania ubezpieczenia OC i AC. Pod uwagę brane były także klarowność polisy i warunków ubezpieczenia, oraz co najważniejsze atrakcyjność cenową. Użytkownicy wystawili BRE Ubezpieczeniom TU S.A. i mBankowi łączną ocenę 4,43, co daje wynik zdecydowanie lepszy niż oceny konkurencji, zarówno ubezpieczycieli tradycyjnych jak i działających w  modelu direct.

Przyjazną funkcjonalność modelu sprzedaży ubezpieczeń samochodowych BRE Ubezpieczenia w mBanku potwierdzają także liczne nagrody i wyróżnienia przyznane przez niezależne instytucje.  Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych został nagrodzony m.in.: tytułem EUROMARKA - przyznawany produktom,  które ze względu na m.in. nowoczesną technologię, bezpieczeństwo użytkowania budują wizerunek firmy jako dostawcy produktów o wymiarze europejskim i światowym; Rekomendacją Gazety Bankowej oraz tytułem Hit Roku w kategorii Rozwiązanie informatyczne. Supermarket otrzymał także tytuły:  ALICJA 2007 -  nagroda dla najlepszego produktu finansowego miesięcznika Twój Styl,  EUROPRODUKT - w konkursie pod patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz „Indywidualność Rynku - Merkury 2007" w kategorii produkt za wyjątkowy projekt finansowo-ubezpieczeniowy.

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych to oferta przygotowana przez mBank oraz BRE Ubezpieczenia. Platforma umożliwia porównywanie kilku ofert oraz zakup i obsługę polisy on-line. Z oferty Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych mogą skorzystać osoby posiadające rachunek eKONTO w mBanku. Wniosek on-line dostępny jest w systemie transakcyjnym po zalogowaniu. Dzięki integracji usług z kontem osobistym, Klient podaje jedynie w systemie transakcyjnym informacje dotyczące pojazdu oraz przebiegu ubezpieczenia, bez konieczności wpisywania ponownie swoich danych.

Integracja sprzedaży i obsługi ubezpieczeń w mBanku daje również inne korzyści:


tanie płatności miesięczne, których pilnuje mBank za Klienta;

najtańsze na rynku raty;

monitoring i pomoc mBanku w procesie likwidacji szkód;

dostęp do szczegółów polisy 24/7;

sprzedaż i obsługa przez mLinię.


Osoby, które nie są jeszcze klientami mBanku, aby przekonać się o atrakcyjności oferty SUS, mogą skorzystać z kalkulatora dostępnego na stronach internetowych banku.

W ramach
Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych
Klienci mogą na razie porównywać i kupować oferty:

HDI Asekuracja,

Benefia,

mDirect (nowość na rynku dostępna tylko w mBanku),

BRE Ubezpieczenia TU S.A.


BRE Ubezpieczenia i mBank rozszerzyły ofertę produktową o dodatkowe ubezpieczenia m.in. ubezpieczenia mieszkaniowe i turystyczne.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.