Stałe Doładowania z bonusem w mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

Stałe Doładowania z bonusem w mBank mobile

W wakacje mBank mobile daje dodatkowe 10% do Stałych Doładowań.

Aby otrzymać gratisowe doładowanie należy w okresie od 16 lipca do 16 września 2008 zasilić konto telefoniczne na kwotę w wysokości od 20 do 100 PLN za pomocą usługi Stałe Doładowania.

Promocja jest odpowiedzią na oczekiwania Klientów - za korzystanie z usługi Stałych Doładowań komórki w sieci mBank mobile uzyskują oni dodatkowy bonus. Oferta dostępna jest zarówno dla Klientów, którzy już ustawili Stałe Doładowanie, jak i dla tych zamierzających to zrobić w czasie trwania promocji.

Stałe Doładowania to wygodna i przyjazna usługa umożliwiająca cykliczne zasilanie konta telefonicznego poprzez rachunek w mBanku. Wystarczy posiadać eKONTO, izzyKONTO lub mBIZNES konto i wypełnić wniosek o stałe doładowania dostępny w serwisie mBank mobile. Dzięki usłudze Klient nie musi pamiętać o zasileniu telefonu - mBank mobile robi to za niego.

Instrukcja krok po kroku pokazująca jak ustawić Stałe Doładowanie dostępna jest w serwisie mBank mobile.

mBank mobile to telefonia komórkowa mBanku - unikalne połączenie usług telekomunikacyjnych i bankowych. Jedna prosta, przejrzysta oferta - jedna stawka
45 groszy za minutę i 14 groszy za SMS do wszystkich sieci, to podstawowy wyróżnik oferty.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.