Aktywna Strefa Zysku z wpKartą
Copy

Kopiuj tekst

Aktywna Strefa Zysku z wpKartą

mBank uruchomił promocję, dzięki której można bezpłatnie otrzymać nową wpKartę z mikroprocesorem.

Aby otrzymać kartę mBanku i Wirtualnej Polski w promocyjnej ofercie, wystarczy złożyć wniosek o jej wydanie do końca sierpnia. Minimalny wymagany dochód netto to 700 PLN.

Posiadając wpKartę otrzymuje się:
dostęp do Aktywnej Strefy Zysku,
darmową profesjonalną pocztę o pojemności 6 GB w wp.pl,
rabaty na usługi dostępne w serwisie Partnera.

wpKarta to produkt stworzony specjalnie dla internautów. Umożliwia ona realizację transakcji internetowych, telefonicznych i korespondencyjnych na całym świecie. Transakcje zagraniczne wykonane kartą rozliczane są w Euro. Kartę można w pełni obsłużyć przez internet - spłata zadłużenia, zmiana PIN, ustalanie indywidualnych limitów zakupów i wypłat ustala się w systemie transakcyjnym mBanku. Dostęp do karty możliwy jest także przez mLinię.

wpKarta pozwala na korzystanie z 54-dniowego nieoprocentowanego kredytu. Można nią płacić w kilku milionach punktów handlowo-usługowych i zarządzać z dowolnego miejsca na świecie, w myśl zasady 365/7/24. Wydawana jest w dwóch wariantach graficznych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.