Pełny portfel na wakacje
Copy

Kopiuj tekst

Pełny portfel na wakacje

Z myślą o zwiększonych potrzebach finansowych Klientów podczas wakacji mBank proponuje wygodny kredyt odnawialny na preferencyjnych warunkach.

O KREDYT odnawialny w promocyjnej ofercie:
bez prowizji oraz z oprocentowaniem w wys. 11,45% przez pierwsze 3 miesiące, wnioskować można do 15 września br. Oferta skierowana jest do Klientów posiadających rachunek w mBanku przynajmniej 6 miesięcy, osób przenoszących linię kredytową z innego banku, wnioskujących na podstawie uzyskiwanych dochodów, lub wnioskujących na podstawie historii operacji w innym banku. Środki pozyskane dzięki kredytowi można przeznaczyć na dowolny cel. Po upływie trzech miesięcy kredyt będzie oprocentowany na poziomie 14,35%. Szczegóły promocji dostępne są w Regulaminie.

Z linii kredytowej do rachunku eKONTO skorzystało już ponad 55 tys. Klientów.

KREDYT odnawialny przyznawany do bezpłatnego rachunku eKONTO to prosty i wygodny sposób na uzyskanie gotówki na bieżące wydatki nawet do 50 000 PLN. Klienci którzy zdecydują się na przeniesienie linii kredytowej do mBanku mogą uzyskać nawet 120% dotychczasowego limitu. Linia kredytowa w rachunku zapewnia spokój w przypadku chwilowego braku środków oraz pozwala na sfinansowanie pilnych zakupów. Szeroka funkcjonalność rachunku eKONTO umożliwia stałą kontrolę zadłużenia poprzez Internet, mLinię, WAP lub SMS. Takie elastyczne rozwiązania ułatwiają spłatę kredytu oraz zarządzanie środkami. Dodatkową zaletą linii kredytowej jest naliczanie odsetek od aktualnej wartości zadłużenia, czyli od rzeczywiście wykorzystanej kwoty kredytu, a nie od przyznanego limitu.

mBank pozostaje liderem innowacji na polskim rynku, wciąż rozbudowując swoją ofertę bankową, inwestycyjną i ubezpieczeniową. W ciągu siedmiu lat działalności mBank przekształcił się z banku depozytowego w instytucję, która proponuje Klientom swobodne i zdalne zarządzanie finansami poprzez korzystanie z kredytów, nowoczesnych narzędzi inwestycyjnych i oszczędnościowych. Misją i dążeniem mBanku jest zapewnienie Klientom maksimum korzyści i wygody.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.