Płacenie popłaca
Copy

Kopiuj tekst

Płacenie popłaca

mBank nagradza najbardziej aktywnych posiadaczy kart kredytowych.

Klienci, którzy mają w swoich portfelach kartę mBanku Visa Electron, Visa Classic lub Visa Gold, a także Visa Orange i Visa Radość Życia otrzymują zwrot opłaty rocznej oraz prowizji za wydanie karty.

Zwrot opłaty rocznej może otrzymać każdy Klient, który aktywnie korzysta z karty mBanku. Oznacza to, że:

posiadacz karty Visa Orange oraz Visa Radość Życia (kredytowej lub debetowej) musi dokonywać kartą płatności o łącznej wartości min. 18 000 PLN rocznie; promocja trwa do odwołania, osoby korzystające z kart Visa Electron, Visa Classic lub Visa Gold otrzymują zwrot opłaty rocznej, jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy od pobrania prowizji za ich kartę, dokonali średnio min. 10 transakcji w miesiącu; promocja trwa do 11 marca br.

Standardowo Klienci posiadający karty  kredytowe Visa Electron, Visa Classic lub Visa Gold mogą, zgodnie z Taryfą Opłat i Prowizji mBanku, otrzymać zwrot opłaty rocznej za korzystanie z karty. Opłata roczna jest zwracana, jeśli kwota transakcji wykonanych w ciągu ostatnich 12 miesięcy na karcie wynosi minimum:
Visa Electron - 12 000 PLN/rok,
Visa Classic - 18 000 PLN/rok,
Visa Gold - 30 000 PLN/rok.

Dodatkowo Klienci wnioskujący o karty Visa Orange oraz Visa Radość Życia (kredytowej lub debetowej) mogą otrzymać zwrot opłaty za wydanie karty. Wystarczy, że w ciągu pierwszych 3 miesięcy posiadania karty Klient dokona nią transakcji na minimum 300 PLN.

Opłata za wydanie kart Visa Electron, Visa Classic lub Visa Gold uzależniona jest od wybranego oprocentowania i jest zwracana, jeśli w ciągu pierwszych trzech miesięcy od daty wydania karty, Klient dokona dowolnej liczby transakcji na łączną kwotę min. 300 PLN.

Wyróżnikiem podstawowej oferty kart kredytowych mBanku jest m.in. elastyczność w doborze oprocentowania i cena - Klient sam decyduje o tym, jakie parametry ma mieć jego karta kredytowa.

Wszystkie transakcje dokonywane przy użyciu karty Visa Orange mBank premiowane są punktami Profit. Już za samo posiadanie karty Klient otrzymuje 750 pkt. (po 250 pkt. za każdy rok użytkowania karty, karta wydawana jest na 3 lata). Dodatkowo każde 10 PLN wydane przy użyciu karty Visa Orange mBank premiowane jest punktami Profit. W okresie promocji 2 pkt. za wydane 10 PLN, poza promocją 1 pkt. Punkty te mogą być wymieniane na minuty, smsy i usługi Orange, lub na gadżety i usługi partnerów programu.

Wyróżnikiem karty Radość Życia jest dostępność, wygoda, minimum formalności oraz wyjątkowy program rabatowy. Kartę Radość Życia można otrzymać, wypełniając wniosek dostępny na stronie Programu (http://www.mbank.com.pl/radosczycia), bądź odwiedzając jeden z mKiosków lub Centrów Finansowych mBanku. Klienci niespełniający warunków przyznania karty kredytowej mogą otrzymać kartę debetową Radość Życia, dającą taki sam dostęp do programu rabatowego.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.