Nowinki ze SKLEPU mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

Nowinki ze SKLEPU mBank mobile

Od lipca mBank mobile wprowadza do swojego sklepu nowe telefony. Na szczególną uwagę zasługują NOKIA E71, NOKIA 6300i oraz NOKIA 5000.

NOKIA E71
to model typowo biznesowy, który umożliwia łatwy i szybki (z wykorzystaniem transmisji HSDPA 3,6 Mbps) dostęp do poczty elektronicznej - skrzynka służbowa i prywatna dostępne są pod jednym, dedykowanym klawiszem. Pełna klawiatura QWERTY to wygoda wpisywania wiadomości. Bateria wystarcza na 10,5 h rozmowy. Dodatkowo telefon posiada wbudowany GPS z oprogramowaniem Nokia Maps. Telefon dostępny już za 79 PLN miesięcznie.

NOKIA 6300i
łączy w sobie elementy znane z bardzo popularnego modelu Nokia 6300. Nowa wersja telefonu posiada metaliczną obudowę oraz świetny wyświetlacz. Z nowych funkcji warto wymienić wbudowany WLAN, pozwalający na nawiązywanie tanich połączeń VoIP w domu, czy pracy. Telefon ten posiada również aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 megapikseli. W SKLEPIE mBank mobile dostępny jest od 42 PLN miesięcznie.

NOKIA 5000
to prosty aparat z opcją multimediów, posiada aparat fotograficzny o rozdzielczości 1,3 megapiksela z funkcją nagrywania wideo, duży wyświetlacz (przekątna 2 cale), oraz wbudowany odtwarzacz muzyczny i radio. Telefon dostępny już za 21 PLN miesięcznie.

Telefony sprzedawane w SKLEPIE mBank mobile są fabrycznie nowe, bez zainstalowanego simlocka. Wszystkie posiadają 24 miesięczną gwarancję, dostarczane są przesyłką kurierską bez dodatkowych opłat. Ponadto, przy zakupie każdego telefonu można otrzymać starter mBank mobile.

Klienci mBanku mogą kupić telefony dostępne także w ofercie kredytowej, bez wychodzenia z domu, zbędnych formalności, z decyzją kredytową w 15 minut.


mBank mobile to najtańszy operator komórkowy, oferujący połączenia ze wszystkimi sieciami za 45 groszy zaś SMS-y za 14 groszy. Dodatkowo, ceny połączeń można obniżać aktywując usługę mZnajomi oraz korzystając z atrakcyjnych pakietów, w tym długo oczekiwanego pakietu Internet
.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.