Piotr Gawron odchodzi z mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Piotr Gawron odchodzi z mBanku

Dyrektor BRE Banku ds. mBanku, jeden z twórców pierwszego internetowego banku w Polsce, kończy współpracę z BRE Bankiem.


Piotr Gawron z mBankiem związany był od lipca 2000 roku. Dwa lata później objął stanowisko Dyrektora Departamentu Bankowości Elektronicznej. W kwietniu 2006 roku powołany został na stanowisko Dyrektora BRE Banku odpowiedzialnego za projekty mBank w Polsce i za granicą. Wcześniej pracował m.in. w PKO BP w Zespole ds. Utworzenia Banku Hipotecznego.

Po odejściu Piotra Gawrona z BRE Banku, pieczę nad mBankiem będą w dalszym ciągu trzymać: w Polsce – Paweł Kucharski, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej (mBank) BRE Banku, w Czechach i na Słowacji – Szymon Grochowalski, Dyrektor Departamentu Bankowości Transgranicznej BRE Banku. Dyrektorem oddziału w Czechach jest Irji Baca, a na Słowacji – Marek Duban.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.