Darmowe złotówki na wakacje od mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

Darmowe złotówki na wakacje od mBank mobile

mBank mobile oferuje wszystkim swoim Klientom, dodatkowe 10% doładowania gratis do zasileń od 40 do 500 PLN.Dodatkowe złotówki przydadzą się podczas wakacyjnych pozdrowień z kraju i z zagranicy.

Zasady promocji są bardzo proste - wystarczy

zasilić telefon w sieci mBank mobile kwotą od 40 PLN do 500 PLN
za pośrednictwem sieci Internet, włączając doładowania realizowane w ramach
Stałego Doładowania dostępnego dla Klientów mBanku. W ciągu kilku minut po doładowaniu użytkownik otrzyma dodatkowe 10 % wartości zasilenia podstawowego.
W ten sposób każda osoba, która doładuje telefon za np. 50 PLN może dodatkowo kupić za przyznany bonus m.in. pakiet na Internet - 10 megabajtów za 5 PLN. Ze specjalnej oferty można skorzystać do 2 lipca 2008.

Dodatkowe doładowanie otrzymuje się przy każdym zasileniu konta w okresie promocji.
Kwotę bonusową można wykorzystać na wszystkie usługi oferowane przez mBank mobile.

Regulamin promocji dostępny jest na stronie www.mobile.pl/

Przypominamy, że do końca czerwca br, mBank mobile prowadzi
badania dotyczące jakości świadczonej usługi telekomunikacyjnej. Klienci, którzy chcą przekazać informację bezpośrednio do osób projektujących i prowadzących usługę, mogą skorzystać ze specjalnej skrzynki kontaktowej opinie@mobile.pl Każda nadesłana opinia, czy pomysł zostanie uważnie przeanalizowana przez Zespół mBank mobile. Badanie ma posłużyć jako punkt wyjściowy do dalszego rozwijania oferty.

mBank mobile to operator komórkowy mBanku. Oferuje najniższą cenę minuty poza sieć - jedynie 45 groszy, darmowe doładowania za korzystanie z mBanku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.