eKARTA 40% taniej!
Copy

Kopiuj tekst

eKARTA 40% taniej!

Latem wirtualne eKARTY mBanku kosztują 15 PLN.

mBank do końca lipca obniżył opłatę za wydanie internetowych kart płatniczych mBanku: eKARTY, eKARTY Onet.pl oraz eKARTY Interia.pl z 25 PLN do 15 PLN. Aby otrzymać eKARTĘ w promocyjnej cenie wystarczy złożyć wniosek w okresie trwania promocji. eKARTY wydawane są do rachunku eKONTO i izzyKONTO.

Dodatkowo płacąc eKARTĄ w wybranych sklepach internetowych można liczyć na bonusy.
Gold-Market, internetowy sklep ze złotą biżuterią, zapewnia 10% rabat na pełen asortyment oraz bezpłatną przesyłkę. Z kolei sklep Casiomarket oferuje darmową przesyłkę zakupionych produktów i gratisową firmową czapkę. Na wakacje warto zabrać dobrą płytę lub ciekawą książkę, którą można zakupić w internetowej księgarni inbook.pl z 8% upustem. Dzięki EuroFlorist kwiaty zostaną dostarczone na każdą okazję - dodatkowo płacąc eKARTĄ zyskuje się 15% zniżkę.

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie w serwisie mBanku.

eKARTA to wirtualna, karta Visa zaprojektowana specjalnie dla kupujących w internecie. Nie można przy jej pomocy płacić w zwykłym sklepie czy podjąć gotówkę z bankomatu. Jest to najbezpieczniejsze i jedno z najpopularniejszych narzędzi przeznaczonych do płacenia w internecie - przed każdymi zakupami można załadować eKARTĘ potrzebną kwotą, a po zakupach pozostałą kwotę przelać z powrotem na rachunek bieżący. Karta przeznaczona jest także do płatności telefonicznych oraz korespondencyjnych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.