mFestiwal – decydujące starcie!
Copy

Kopiuj tekst

mFestiwal – decydujące starcie!

Jeszcze przez 3 dni głosować można na najlepsze prace w ramach konkursu na reklamę mBanku. Do tej pory Uczestnicy zgłosili przeszło 230 filmów i 550 propozycji plakatu.

Do godz. 12:00, 20 czerwca br. Uczestnicy mFestiwalu mogą walczyć o głosy Internautów, a Komisja Konkursowa ma czas na ostatnie debaty nad zgłoszonymi filmami i plakatami.
W ciągu 55 dni trwania mFestiwalu:
zgłoszono 234 filmy, z czego 122 Komisja dopuściła do konkursu;
przesłano 550 plakatów, z czego 352 dopuszczono do konkursu;
dodano ponad 6000 komentarzy pod zgłoszonymi pracami;
oddano ponad 140 tysięcy głosów;
zarejestrowano niemal 6000 kont na mFestiwal.pl;
serwis http://www.mfestiwal.pl/ zanotował już ponad 1,6 miliona odsłon, a odwiedziło go ponad 110 tysięcy unikalnych użytkowników; na stronie mFestiwalu gościli Internauci z tak odległych zakątków świata, jak: Uganda, Tajlandia, Kuwejt, Laos czy Mauritius.

Aby wziąć udział w mFestiwalu wystarczy nakręcić własną propozycję reklamy TV lub zaprojektować plakat reklamowy dla mBanku i zamieścić na stronie internetowej festiwalu. Zwycięzców konkursu wybierają Internauci głosując bezpośrednio na stronie na wybrane filmy i plakaty. Dodatkowo Komisja mFestiwalu przyzna specjalne nagrody.
Ogłoszenie laureatów odbędzie się już 20 czerwca.

Zwycięzcy głosowania internautów na najlepszy spot reklamowy otrzymują nagrody pieniężne na bezpłatnym rachunku eKONTO w mBanku:

1 miejsce - 25 000 PLN

2. miejsce - 10 000 PLN

3. miejsce - 5 000 PLN

Autorzy najlepszych plakatów reklamowych również zdobędą nagrody gotówkowe na rachunku eKONTO:

1 miejsce - 10 000 PLN

2. miejsce - 5 000 PLN

3. miejsce - 3 000 PLN

Spot, który w opinii Komisji mFestiwalu najlepiej przekazuje wyróżniki oferty mBanku oraz realizuje dotychczasowy styl i ton komunikacji marki mBank, otrzyma nagrodę specjalną w wysokości 10 000 PLN. Reklama zostanie wyemitowana w wybranej przez Komisję stacji TV. Autor najlepszego plakatu otrzyma 3 000 PLN. Dodatkowo Komisja Konkursowa mFestiwalu przyzna 20 specjalnych wyróżnień dla twórców najciekawszych prac.

Specjalne wyróżnienie przygotowano także w kategorii „Reklama telefonii mBank mobile". Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma telefon NOKIA wraz ze starterem. Za dwa kolejne miejsca na najlepszą reklamę dotyczącą usługi mBank mobile można zdobyć także startery wraz z doładowaniem 20 PLN przez 6 miesięcy.

Portal Filmweb.pl, partner konkursu, przyzna specjalne nagrody: Złoty Łeb, Srebrny Łeb i Brązowy Łeb w kategorii „Najbardziej Nakręcony Film"

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie http://www.mfestiwal.pl/.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.