Klienci BRE Banku dostają kolejną „Opcję na zysk”
Copy

Kopiuj tekst

Klienci BRE Banku dostają kolejną „Opcję na zysk”

Już po raz trzeci BRE Private Banking & Wealth Management uruchamia zapisy na trzyipółletnią lokatę „Opcja na zysk”, pierwszy na polskim rynku aktywnie zarządzany produkt strukturyzowany. Subskrypcja w nowej edycji potrwa do 4 lipca br.

Produkt jest aktywnie zarządzany. Oznacza to, że w każdym momencie trwania produktu zarządzający będzie mógł reagować na zmiany zachodzące na rynku i odpowiednio modyfikować portfel. Celem strategii jest uzyskanie w okresie 3,5 roku stopy zwrotu przewyższającej dochodowość lokat bankowych przy jednoczesnej ochronie zainwestowanego kapitału.

Dzięki możliwości reagowania na sytuację rynkową i zarządzania aktywami produkt pozwala osiągać znaczące zyski. Dodatkowymi atutami Opcji na zysk są: gwarancja kapitału po okresie 3,5 roku oraz brak podatku od zysków kapitałowych (polisa na życie i dożycie).

W skład portfela mogą wchodzić lokaty bankowe, w szczególności lokaty inwestycyjne z wbudowanymi instrumentami pochodnymi, których bazę stanowią kursy walut, towarów, surowców, akcji i funduszy inwestycyjnych, stopy procentowe, indeksy rynku akcji, indeksy rynku nieruchomości i indeksy rynków towarowych i surowcowych. Docelowo w jego składzie powinno znaleźć się od 5 do 8 produktów strukturyzowanych powiązanych z różnymi rynkami. Portfel Klienta jest zarządzany przez zespół specjalistów, którzy analizują rynki na całym świecie i zarządzają portfelami aktywów płynnych.


„Zdecydowaliśmy się na ponowne uruchomienie Opcji na zysk dlatego, że wcześniejsze dwie serie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a Klienci nadal poszukują atrakcyjnych i bezpiecznych form lokowania kapitału.” - mówi Marek Winicjusz Rybiec, zastępca dyrektora BRE Private Banking & Wealth Management.

„Sytuacja na rynkach finansowych jest nadal niepewna, a Opcja na zysk, jako aktywnie zarządzany produkt, pozwala skutecznie reagować na zmieniające się warunki inwestycyjne.” - dodaje Marek Winicjusz  Rybiec.Produkt skierowany jest do wszystkich Klientów BRE Private Banking & Wealth Management, którzy zainwestują co najmniej  100 tys. PLN.

***

Produkty strukturyzowane (w tym lokaty inwestycyjne) to nowoczesna, alternatywna forma inwestowania, łącząca bezpieczeństwo kapitału z inwestycjami w wybrane aktywa np. indeksy giełdowe, akcje atrakcyjnych spółek, waluty, towary, surowce itp.) Zainteresowanie tego typu produktami wzrasta w czasie bessy lub korekty na giełdzie, ponieważ dają one gwarancję kapitału z jednoczesną możliwością osiągnięcia zysków. Produkty strukturyzowane cieszą się coraz większym zainteresowaniem Klientów na całym świecie i stają się coraz popularniejsze w Polsce.  
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.