Wakacje z 0% kredytem mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Wakacje z 0% kredytem mBanku

Latem Klienci mBanku wnioskujący o kartę Visa Classic korzystają z kredytu 0%.

Klienci, którzy do 30 czerwca br. złożą wniosek o kartę kredytową Visa Classic mogą korzystać z oprocentowania 0% przez 3 miesiące
od daty wydania karty. Dodatkowo można otrzymać limit kredytowy nawet do 20 000 PLN i uzyskać zwrot opłaty za wydanie karty dokonując transakcji na łączną kwotę min. 300 zł w ciągu 3 miesięcy od daty wydania karty. Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie w serwisie mBanku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów umożliwiamy im dostęp do bezpłatnego kredytu przez całe wakacje. Klienci mogą wnioskować o kartę do końca czerwca po to, aby w okresie lata móc spełnić swoje marzenia bez zastanawiania się w jaki sposób je sfinansować- mówi Joanna Chlebna Zastępca Dyrektora Biura Sprzedaży.
Chcemy dać czas naszym Klientom na ochłonięcie po upalnym lecie i pozwalamy, żeby jesienią spłacili swoją kartę, nie płacąc za to żadnych odsetek. Dzięki takiej atrakcyjnej promocji Klienci zyskują maksimum korzyści oraz wygodę w zarządzaniu swoimi finansami.  
 
Każdy Użytkownik ma również szansę na zwrot opłaty rocznej za kartę Visa Classic, w ramach stałej oferty - jeśli obroty roczne na karcie wyniosą minimum 18 tys. Opłata za wydanie oraz roczna zwracane są niezależnie od wybranej przez Klienta taryfy oraz niezależnie od rodzaju transakcji wykonanych kartą (gotówkowe oraz bezgotówkowe).

Aby otrzymać kartę Visa Classic w mBanku wystarczy posiadać pozytywną historię kredytową, stały dochód lub przenieść kartę z innego banku.

Wyróżnikiem oferty mBanku na tle rynku jest m.in. elastyczność w doborze oprocentowania i ceny karty. Klient sam wybiera najdogodniejsze warunki jej użytkowania zgodnie ze swoimi potrzebami - jeśli chce częściej korzystać z kredytu na karcie, może wybrać niższe oprocentowanie i wyższą opłatę za wydanie karty. W przypadku, gdy spłaca zadłużenie w terminie, zapłaci mniej za kartę.

Składając wniosek o kartę Visa Classic w mBanku, Klient może wybrać jedną z następujących opcji:

Nazwa karty Oprocentowanie
15%
17%
19%

Visa Classic
58 zł
48 zł
38 zł

Podstawowe parametry karty Visa Classic to:
okres bez oprocentowania do 54 dni,
limit kredytu od 1200 do 20 000 PLN,
minimalny wymagany dochód netto od 1000 zł
kontrola bieżących wydatków 24h przez Internet lub telefon,
opcja automatycznej spłaty zadłużenia z rachunku eKONTO.

mBank pozostając innowatorem na rynku usług finansowych, oferuje Klientom dostęp do gamy usług bankowych, ubezpieczeniowych, inwestycyjnych oraz telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest stworzenie otwartej platformy finansowej, w ramach której Klient będzie mógł swobodnie porównywać i wybierać najkorzystniejsze oferty.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.