Złota Korona dla mBanku w Czechach
Copy

Kopiuj tekst

Złota Korona dla mBanku w Czechach

mBank w Republice Czeskiej otrzymał cztery nagrody w konkursie Zlatá koruna(Złota Korona).

5 czerwca br. odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu Złota Korona - najbardziej prestiżowego konkurs w Republice Czeskiej w sektorze finansów i produktów finansowych. mBank zwyciężył w dwóch głównych kategoriach - Nagroda Publiczności za
rachunek osobisty mKONTO oraz Nowość Roku: na pierwszym miejscu mKONTO, a zaraz za nim drugie miejsce zajął rachunek oszczędnościowy mBanku eMAX. mKONTO znalazło się również „na podium" (3 miejsce) w kategorii rachunków bankowych. W tegorocznej edycji banki zgłosiły w sumie 175 produktów.

W mBanku najbardziej cenimy sobie nagrodę publiczności. W tym roku głosowała rekordowa ilość osób, a my zwyciężyliśmy jednoznacznie - mówi Jiri Baca, Dyrektor mBanku w Czechach.
To zwycięstwo stanowi potwierdzenie, że wybrany przez nas kierunek jest właściwy. Naszą główną wygraną - przejażdżkę luksusowym samochodem po torze wyścigowym

Eurospeedway Lausitz, zdecydowaliśmy się przekazać naszemu stutysięcznemu Klientowi, którego przywitamy w nadchodzących dniach. Podobnie też już w lecie przekroczymy granicę 10 miliardów CZK w bilansie naszych aktywów, a dynamika wzrostu hipotek wskazuje na następny sukces w przyszłości - dodaje Jiri Baca.

mBank wszedł przebojem na rynek bankowości detalicznej w Polsce zmieniając zasady gry i krajobraz polskiego sektora bankowego - mówi Paweł Kucharski, Dyrektor mBanku w Polsce.
Sukces mBanku w Czechach potwierdza, że innowacyjny model biznesowy oparty na niskich kosztach działania, korzystnych cenach i doskonałej jakości obsługi, pozwala zrealizować strategię wzrostu organicznego zapewniającą wejście do ścisłej czołówki instytucji finansowych w ciągu krótkiego okresu czasu - dodaje Paweł Kucharski.
 
mBank w Czechach wystartował 25 listopada 2007 roku. mBank proponuje Klientom za południową granicą rachunek bieżący mKONTO, rachunek oszczędnościowy eMAX oraz kredyt hipoteczny. Rewolucją na rynku jest brak podstawowych opłat i prowizji za korzystanie z rachunków.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.