Klienci oceniają mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

Klienci oceniają mBank mobile

Do końca czerwca 2008 roku, mBank mobile prowadzi badania dotyczące jakości świadczonej usługi telekomunikacyjnej.

mBank mobile zachęca wszystkich swoich Klientów, aby podzielili się swoimi uwagami bezpośrednio z osobami projektującymi i prowadzącymi usługę. Wystarczy napisać swoje spostrzeżenia na specjalną skrzynkę kontaktową opinie@mobile.pl.
Każda nadesłana opinia, czy pomysł zostanie uważnie przeanalizowana przez Zespół mBank mobile.

Badanie ma posłużyć jako punkt wyjściowy, do jeszcze lepszej rozbudowy oferty.
Warto dodać, że zgodnie z oczekiwaniami Klientów mBank mobile wprowadził już z sukcesem takie usługi jak:

Stałe Doładowanie
- cykliczne i realizowane automatycznie doładowania telefonu w sieci mBank mobile. Usługę Klient samodzielnie definiuje bezpośrednio w systemie transakcyjnym mBanku, określając takie parametry jak częstotliwość i kwota zasilenia. Można więc swobodnie wyjechać na wakacje a telefon zawsze zostanie doładowany zgodnie z zleceniem.

Doładowania SMS
- użytkownik telefonu w sieci mobile i rachunku w mBanku, może również ustalić numer telefonu w systemie transakcyjnym, który zostanie doładowany kwotą od 5 do 20 PLN (maksymalnie 100 PLN w miesiącu) poprzez zlecenia SMS-owe. W praktyce wystarczy tylko wysłać SMS z komórki, na bezpłatny numer i po chwili otrzymać doładowanie. Usługa działa także w roamingu (SMS-y są taryfikowane jak wysłane w roamingu).

Tańsze połączenia wewnątrz sieci
- wprowadzona oferta mZnajomi pozwala Klientom ustalić do 5 numerów w sieci mBank mobile, na które zadzwonią po 10 groszy za minutę oraz wyślą SMS-a po 5 groszy. Usługa jest prosta w aktywacji i deaktywacji wybranych numerów (poprzez tzw. szybkie kody) i spotkała się ze sporym zainteresowaniem użytkowników sieci mobile.

mBank mobile to operator komórkowy mBanku. Oferuje najniższą cenę minuty poza sieć - jedynie 45 groszy, darmowe doładowania za korzystanie z mBank.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.