Optymalna Alokacja w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Optymalna Alokacja w mBanku

Inwestując w Supermarkecie Funduszy Inwestycyjnych mBanku zdobywa się atrakcyjne nagrody.

Ruszył nowy konkurs mBanku i TFI PZU S.A. Aby wziąć udział w konkursie należy do 30 czerwca br. złożyć zlecenie nabycia jednostek uczestnictwa PZU FIO Optymalnej Alokacji na łączną kwotę co najmniej 10 000 złotych i nie dokonać zlecenia odkupienia zainwestowanych środków do dnia 31 lipca 2008 r. włącznie.

Trzynaście pierwszych osób, które najwięcej zainwestują w jednostki funduszy wygrywają wyjątkowe nagrody - dla trzech pierwszych przygotowano laptopy o wartości 3 000 PLN netto, zaś pozostali otrzymają karty prezentowe do perfumerii Sephora o wartości 100 PLN netto każda. Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się 14 sierpnia br.
Szczegóły konkursu znajdują się w Regulaminie na stronie internetowej mBanku.

Z bezpłatnej usługi Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych mBanku korzysta już
390 tys. osób. Aktywa zgromadzone w SFI sięgają 1,4 mld PLN. Obecnie poprzez platformę można nabyć przeszło 160 różnego rodzaju funduszy a oferta jest stale rozszerzana.

Inwestowanie w fundusze poprzez platformę Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych
to prosty, wygodny i korzystny sposób na pomnażanie swoich oszczędności. W ofercie mBanku Klient znajdzie propozycje wielu Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych oferujących fundusze o zróżnicowanej polityce inwestycyjnej i różnym poziomie ryzyka. Dodatkowo wszystkie operacje wykonywane są w jednym miejscu - z rachunku osobistego eKONTO. Klient ma dostęp do informacji o swoich inwestycjach, 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, na stronach mBanku i przez mLinię - bez granic w czasie i przestrzeni.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.