mBank największym bankiem w sieci
Copy

Kopiuj tekst

mBank największym bankiem w sieci

mBank został laureatem rankingu „50 Największych Banków w Polsce 2008". 

mBank zdobył pierwsze miejsce w kategorii banki internetowe w ramach 13 edycji prestiżowego rankingu organizowanym przez „Miesięcznik Finansowy BANK".

Redakcje miesięczników wraz z jury - zespołem analityków finansowych - w kategorii, w której mBank został wyróżniony, do oceny brały pod uwagę:
liczbę obsługiwanych rachunków internetowych;
dynamikę wzrostu liczby rachunków;
udział rachunków obsługiwanych przez Internet do wszystkich rachunków (łącznie dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych).

 W 2007 roku  mBank pozyskał rekordową ilość Klientów - aż 338 tys., co daje 26% wzrost w porównaniu do roku ubiegłego. Przyrost rachunków był również najwyższy w historii mBanku, wzrósł o 27,5 % - w sumie Klienci otworzyli ponad 461, 6 tys. rachunków.

Ranking „50 Największych Banków w Polsce" organizowany jest od 1995 roku. Tegoroczna edycja powstała na  bazie wyników z 2007 roku, wzięło w niej udział 45 banków. Instytucje finansowe były oceniane w 6 kategoriach ( banki detaliczne, korporacyjne, uniwersalne, internetowe, samochodowe, hipoteczne). Ponadto wszyscy uczestnicy rankingu zostali poddani ocenie efektywności. Partnerami rankingu są m.in. BIK oraz Deloitte.

mBank, lider bankowości elektronicznej, od ponad 7 lat zapewnia bankowość w zasięgu ręki, dostępną w każdym czasie, z dowolnego miejsca na świecie. Z rachunków w mBanku korzysta już przeszło 1,73 mln Klientów, którzy otworzyli 2,3 mln rachunków i zdeponowali 8,8 mld zł.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.