Zakupy w sieci „debetówką”
Copy

Kopiuj tekst

Zakupy w sieci „debetówką”

MultiBank wprowadza możliwość dokonywania płatności kartami debetowymi w Internecie. Od 2 czerwca 2008 roku wszyscy posiadacze kart Visa Electron wydawanych przez MultiBank do rachunków indywidualnych i kont biznesowych mogą dokonywać zakupów w sieci na takich samych zasadach jak posiadacze kart wypukłych. 

- Dzięki systematycznej rozbudowie ich funkcjonalności, karty debetowe stają się dzisiaj uniwersalnym środkiem płatniczym. – mówi Urszula Pawlikowska, Naczelnik Wydziały Kart Płatniczych w MultiBanku -

Poza wypłatami w bankomatach i płatnościami bezgotówkowymi w kasie, Klienci dysponujący nowoczesnym plastikiem mogą teraz dokonywać płatności internetowych, płacić za usługi na poczcie i przez telefon, a nawet wypłacać gotówkę w kasach sklepów i na stacjach benzynowych. – dodaje.

Z nowej funkcjonalności mogą korzystać zarówno obecni, jak i nowi Klienci MultiBanku. W celu bezpłatnej aktywacji usługi i ustalenia wysokości limitów transakcyjnych należy skontaktować się z pracownikiem placówki lub multilinią pod numerem 0801 300 000 (+48426300000 dla telefonów komórkowych).  

Oprócz kart debetowych i kredytowych Klienci MultiBanku mogą dokonywać wirtualnych transakcji za pomocą netk@rty – internetowej karty typu pre-paid lub usługi MultiTransfer umożliwiającej szybkie przelewy z rachunku przez Internet.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.