Zestaw z telefonem w mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

Zestaw z telefonem w mBank mobile

mBank mobile wprowadza do swojej oferty zestawy z telefonem Nokia w nowej niższej cenie. Kupując jeden z zestawów, klient otrzymuje telefon oraz kartę startową SIM o wartości 10 zł.


Nowa oferta obowiązuje od 2 czerwca br. i dotyczy zestawów z telefonami:

Nokia 1208 za 149 zł brutto

Nokia 1650 za 179 zł brutto

Nokia 3500 za 399 zł brutto

Nokia 6120 za 699 zł brutto

Zestawy dostępne są również w ofercie kredytowej, dzięki której Klient mBanku może uzyskać decyzję kredytową już w 15 minut.

Wszystkie oferowane przez mBank mobile telefony są fabrycznie nowe, posiadają polskie menu oraz nie mają blokady simlock. Każdy telefon objęty jest polską 24 miesięczną gwarancją. Zakupiony zestaw dostarczany jest przesyłką kurierską GRATIS!

Karta SIM mBank mobile znajdująca się w zestawie, umożliwia szybkie włączenie się do sieci mobile i oferuje na start 22 minuty lub 71 SMS-ów do wszystkich sieci.

Więcej informacji o promocji na stronie mBank mobile.

mBank mobile to operator komórkowy mBanku. Oferuje najniższą cenę minuty poza sieć - jedynie 45 groszy, darmowe doładowania za korzystanie z mBanku oraz usługę
Stałego Doładowania ułatwiającą korzystanie z oferty na kartę.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.