Przecena doładowań w mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

Przecena doładowań w mBank mobile

Do końca maja mBank mobile oferuje hurtowe ceny doładowań - zasilając telefon na kwotę 28 zł, Klient otrzymuje 30 zł doładowania.


Zaoszczędzone pieniądze można wykorzystać np. na 20 minut rozmowy lub na 40 SMS-ów w ofercie mZnajomi. Doładowanie w kwocie 30 zł zgodnie z cennikiem usług mBank mobile, przedłuża ważność konta Klienta o 30 dni na połączenia wychodzące i o 60 dni na połączenia przychodzące.

Więcej informacji o promocji na stronie mBank mobile.

mBank mobile to operator komórkowy mBanku. Oferuje najniższą cenę minuty poza sieć - 45 gr, darmowe doładowania za korzystanie z mBanku oraz zestawy na kartę z telefonami Nokia dostępnymi w kredycie.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.