Zaistniej w sieci z mBankiem!
Copy

Kopiuj tekst

Zaistniej w sieci z mBankiem!

Klienci biznesowi mBanku otrzymują za darmo kupon promocyjny na reklamę w Google.

Wszyscy biznesowi Klienci mBanku zarejestrowani w serwisie mikroFirmy.pl, otrzymują całkowicie za darmo promocyjny kod o wartości 200 PLN do wykorzystania na reklamę w wyszukiwarce Google.

Aby skorzystać z promocji wystarczy zalogować się na stronie głównej http://www.mikrofirmy.pl/ a następnie w module „Kupon Google Adwords" kliknąć na przycisk "Pobierz kod".

Osoby, które nie posiadają jeszcze konta w mBanku z chwilą aktywacji rachunku bankowego otrzymują możliwość bezpłatnej rejestracji w mikroFirmy.pl oraz sposobność do skorzystania z promocji.

Google AdWords jest programem umożliwiającym w prosty i łatwy sposób tworzenie i wyświetlanie reklam w wyszukiwarce. Reklamy AdWords prezentowane są obok lub nad wynikami wyszukiwania Google w sekcji „linki sponsorowane", oraz na stronach sieci partnerskiej Google. Pozwala to reklamodawcy na łatwe dotarcie do potencjalnych Klientów z wybranej grupy docelowej. Program AdWords oparty jest na systemie "koszt za kliknięcie", co znacznie ułatwia kontrolowanie kosztów i oznacza, że płaci się tylko wtedy, gdy użytkownik kliknie na reklamę. Umożliwia również wybranie odpowiedniej dla reklamodawcy ceny. Więcej informacji znajdą Państwo w serwisie mikrofirmy.pl oraz na stronach adwords.google.pl

Serwis mikroFirmy.pl stworzony został z myślą o mikroprzedsiębiorcach, posiadających rachunek w mBanku oraz wszystkich internautach poszukujących
rzetelnej firmy
. Zasadniczą jego częścią jest katalog branż, w którym znajdują się wizytówki firm zarejestrowanych w serwisie, wraz ze szczegółowymi danymi firmowymi.

Serwis przeznaczony jest dla biznesowych Klientów mBanku, którzy poszukują
wiarygodnych partnerów i kontaktów biznesowych
. Dzięki zastosowaniu unikalnego rozwiązania użytkownicy mają pewność, że przeglądane
wizytówki zarejestrowanych firm zawierają prawdziwe dane, potwierdzone przez mBank
. Oprócz danych podstawowych, na wizytówce udostępniane mogą być dane dotyczące daty powstania firmy oraz data otwarcia rachunku w mBanku wraz z jego numerem, dzięki czemu oszacowanie wiarygodności firmy staje się bardzo łatwe.

Firmy zarejestrowane na mikroFirmy.pl mogą np. umieszczać specjalne buttony na swoich profilach w serwisach Allegro, eBay, etc. Pozwala to zwiększyć wiarygodność firmy.

Kolejna zaletą serwisu jest, dostęp do bezpłatnej poczty elektronicznej w domenie mikrofirmy.pl, edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego, półroczny bezpłatny dostęp do pełnej księgowości dla mikroprzedsiębiorstw. Osoby zainteresowane dalszym korzystaniem z usługi zapewnione mają stały rabat na abonament w wysokości 5%.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.