Wywieś trampki!
Copy

Kopiuj tekst

Wywieś trampki!

mBank zainicjował akcję społecznościową „Trampek” skierowaną do mieszkańców Łodzi.

""Trampek"" to akcja, która ma na celu zwrócenie łodzianom uwagi na organizowany już po raz piąty mBank Łódź Maraton. Bank zachęca mieszkańców do wsparcia i solidaryzowania się z biegaczami w bardzo prosty, a zarazem nowatorski sposób - poprzez wywieszenie obuwia sportowego w oknach swoich domów. Łodzianie, którzy przyłączą się do akcji mają również możliwość pokazania, że opowiadają się za zdrowym i aktywnym stylem życia.

Aby przekonać mieszkańców do tego pomysłu przez całą sobotę, 10 maja br. na Rynku Manufaktury będą rozdawane papierowe, czerwone trampki.
 
Przygotowując akcję „Trampek” zależało nam głównie, aby zachęcić łodzian do aktywnego kibicowania maratończykom.

Mamy nadzieję, że mieszkańcy chętnie przyłączą się do akcji, pokazując, że wspierają tego typu aktywności. Działania społecznościowe skoncentrowane na sporcie i aktywnym stylu życia są podstawową wartością dla mBanku, stanowiąc również kluczowy element naszej strategii sponsoringowej – podkreśla
Anna Skusiewicz rzecznik mBank Łódź Maratonu.

Piąta, jubileuszowa edycja mBank Łódź Maratonu odbędzie się 18 maja br. W tym roku start i meta maratonu znajduje się w Manufakturze. Szczegółowa trasa wszystkich biegów oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się w serwisie internetowym 5. mBank Łódź Maratonu - www.maraton.com.pl. Znajdą się tam wszelkie informacje dotyczące łódzkiej imprezy.

Oprócz biegu głównego (42 km 195 m) miłośnicy biegania mają do wyboru jeszcze inne trasy:

półmaraton (21 km 97 m),

Ogólnopolski Otwarty Bieg o „Złoty Toporek"" Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi (10,5 km),

bieg rekreacyjny (2,5 km).


Organizatorzy łódzkiego maratonu przewidzieli nagrody w 20 kategoriach wiekowych (kategoria co 5 lat) dla kobiet i mężczyzn. Dodatkowo wśród maratończyków, którzy ukończą bieg rozlosowany zostanie
nowy Chevrolet Aveo
. Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą bieg w swojej konkurencji zgodnie z regulaminem otrzymają medal po przekroczeniu linii mety oraz dyplom.


Dodatkowe Informacje o mBank Łódź Maraton:

Organizator:

Rudzki Klub Sportowy w Łodzi

Sponsor tytularny:

mBank

Partnerzy:

Urząd Miasta Łodzi

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Centrum kulturalno-rozrywkowo-handlowe Manufaktura

Chevrolet Trax – oficjalna flota 5mBank Łódź Maratonu

Patronaty medialne:

Gazeta Wyborcza

TVP 3 Łódź

Radio Łódź


www.swiatsportu.plwww.lodzianin.plŁódzki maraton został oficjalnie zgłoszony do kalendarzy:


AIMS/IAAF (Międzynarodowe Stowarzyszenie Imprez Biegowych),

PSB (Polskie Stowarzyszenie Biegów),

PZLA (Polski Związek Lekkiej Atletyki).

ŁOZLA (Łódzki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki).

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.