Dyrektor Banku ds. MultiBanku
Copy

Kopiuj tekst

Dyrektor Banku ds. MultiBanku

Z początkiem maja 2008 r. Prezes Zarządu BRE Banku SA Mariusz Grendowicz powołał nowego Dyrektora Banku ds. MultiBanku. Został nim Cezary Kocik, który pełnił będzie jednocześnie funkcję Dyrektora Departamentu Marketingu i Sprzedaży Bankowości Detalicznej. 

Z Grupą BRE Banku związany jest od 2004 roku. Do września 2007 roku kierował pracą Departamentu Kredytów Detalicznych w BRE Banku, a następnie objął stanowisko Dyrektora Departamentu Marketingu i Sprzedaży Bankowości Detalicznej.

Przed podjęciem pracy w BRE Banku zajmował się między innymi rynkiem kapitałowym oraz sprzedażą produktów bankowych osobom fizycznym i SME. Pracę w sektorze finansowym rozpoczął w 1994 roku w Powszechnym Banku Gospodarczym, a następnie przez 4 lata nadzorował pracę w V Oddziale Pekao S.A. w Łodzi.

Cezary Kocik ukończył studia na kierunku Finanse i Bankowość na Uniwersytecie Łódzkim.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.