Super Statuetka dla mBanku!
Copy

Kopiuj tekst

Super Statuetka dla mBanku!

mBank zdobył Super Statuetkę - najważniejszą  nagrodę Fundacji ABCXXI, inicjatora kampanii  społecznej „Cała Polska czyta dzieciom".

16 lutego br. w Warszawie podczas VII finału kampanii „Cała Polska czyta dzieciom" Tomasz Czudowski, Dyrektor Marketingu w imieniu mBanku odebrał Super Statuetkę za aktywną i długofalową współpracę w ramach akcji. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Bogdan Zdrojewski, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.  

Bardzo nas cieszy to wyróżnienie, gdyż po raz kolejny potwierdza zaangażowanie mBanku w działania społeczne. Niemal od początku istnienia aktywnie wspieramy działalność Fundacji i jej kampanię „Cała Polska czyta dzieciom", która edukuje nasze społeczeństwo w zakresie korzyści płynących z codziennego, głośnego czytania dzieciom - mówi Dominika Nawrocka, odpowiedzialna za działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu mBanku.

mBank jest partnerem strategicznym Fundacji ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom od 2001 roku. Celem działania Fundacji jest wspieranie zdrowia emocjonalnego - psychicznego, umysłowego oraz moralnego - dzieci i młodzieży poprzez działania oświatowe, edukacyjne, promocyjne i lobbingowe. Kampania "Cała Polska czyta dzieciom" zachęca rodziców i wychowawców do codziennego 20-minutowego głośnego czytania dzieciom przekonując, że jest ono najlepszym sposobem wspólnego spędzania czasu i najlepszą inwestycją w przyszłość dziecka, nabierającego nawyku sięgania po książki.

Społeczność jest dla mBanku jedną z podstawowych wartości. Dlatego też od początku swojej działalności bank angażuje się w liczne przedsięwzięcia związane z edukacją, kulturą i aktywnym stylem życia, a także wspiera akcje charytatywne. mBank jest nie tylko sponsorem, mecenatem, czy darczyńcą ale także inicjatorem wielu wydarzeń. Informacje o działaniach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu mBanku są dostępne w serwisie www.mSpolecznosc.pl.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.