Nowa funkcjonalność serwisu transakcyjnego mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Nowa funkcjonalność serwisu transakcyjnego mBanku

mBank umożliwi dokonywanie awaryjnych przelewów zdefiniowanych z rachunku eMAX plus przez serwis transakcyjny. Równocześnie mBank wprowadza zmiany w Taryfie Prowizji i Opłat.

eMAX plus to niezwykły sposób oszczędzania - bez ograniczeń, stałych wpłat, pamiętania o terminach dopisywania odsetek, z jednoczesną możliwością wypłaty środków bez utraty korzyści. Pieniądze można trzymać na rachunku przez dowolną ilość czasu i w każdej chwili je wycofać, z dopisanymi już odsetkami (kapitalizacja następuje raz w miesiącu). Pierwszy przelew z eMAX plusa w danym miesiącu kalendarzowym jest bezpłatny, każdy kolejny natomiast można wykonać awaryjnie - od poniedziałku również samodzielnie.

Już od 16 lutego br. Klienci będą mogli samodzielnie w systemie transakcyjnym wykonywać dodatkowe przelewy z rachunku oszczędnościowego eMAX plus. Do tej pory Klienci mogli zrealizować za pośrednictwem internetu bezpłatnie jeden przelew w danym miesiącu kalendarzowym, aby wykonać kolejne należało skontaktować się z operatorem mLinii.

Wykonanie takiego przelewu na rachunek w mBanku będzie się wiązało z opłatą 5 PLN, na rachunek w innym banku - 10 PLN, niezależnie od kanału dostępu. Liczba

przelewów awaryjnych będzie nieograniczona - mówi Adam Miziołek, naczelnik Wydziału Produktów Podstawowych.

Prócz modyfikacji w Taryfie Prowizji i Opłat, związanych z wprowadzeniem nowej funkcjonalności rachunku eMAX, od 16 lutego br. zostaną wprowadzone następujące zmiany:
opłata za monit telefoniczny wynosić będzie 5 PLN (z 2 PLN)
opłata za sporządzenie i wysłanie upomnienia lub monitu listownego -  20 PLN (z 15 PLN)
wprowadzono opłaty za każdy kolejny rok używania karty głównej/dodatkowej Visa Electron Radość Życia w wysokości - 30 PLN
opłata za każdy kolejny rok używania karty Visa Electron dodawanej do rachunku KREDYTU gotówkowego - 36 PLN
opłaty za wydanie duplikatu karty do rachunku KREDYTU gotówkowego - 10 PLN
miesięczna opłata za posiadanie dodatkowej karty Visa Electron Radość Życia została usunięta

wprowadzenie prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu refinansowego, udzielanego na zasadach uproszczonych, w okresie pierwszych 3 lat okresu kredytowania w wysokości 2% od nadpłaconej kwoty kapitału. Natomiast od czwartego roku okresu kredytowania prowizja ta wynosi  0%.

Szczegółowe informacje na temat aktualnych stawek znajdują się w Tabeli Prowizji i Opłat.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.