mBIZNES plus w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

mBIZNES plus w mBanku

mBank wprowadza do swojej oferty rachunek oszczędnościowy dla przedsiębiorców mBIZNES plus.

Korzystanie z oferty dla mikroprzedsiębiorstw w mBanku staje się jeszcze bardziej wygodne. Od 16 lutego br. Klienci mogą otwierać bezpłatne rachunki oszczędnościowe mBIZNES plus, których oprocentowanie wynosi 4,25%, niezależnie od zdeponowanej kwoty. Dzięki temu Klienci zyskują bardzo atrakcyjną i elastyczną formę oszczędzania oraz zarządzania finansami.

Nowy rachunek mBIZNES plus to uzupełnienie oferty depozytowej dla firm w mBanku. Jest on świetną alternatywą dla lokat terminowych - przy podobnym oprocentowaniu Klient nie blokuje środków, ma je do dyspozycji 24h na dobę, przez cały rok. Przedsiębiorcy mogą lokować wolne środki na rachunku mBIZNES plus - wpłacając ile i kiedy chcą, a w razie potrzeby mogą przelewać w czasie rzeczywistym środki na rachunek mBIZNES konto bez utraty odsetek - mówi Marek Piotrowski, odpowiedzialny za produkty mBIZNES. Korzystanie z rachunków w mBanku zapewnia stały dostęp do oszczędności przez internet i telefon, konkurencyjne oprocentowanie i brak większości opłat. Już wkrótce w ofercie mBanku pojawią się kolejne produkty dla mikrofirm.

Otwarcie i prowadzenie rachunku mBIZNES plus jest całkowicie bezpłatne. Klienci mogą wypłacać całości lub części zgromadzonych środków w każdym momencie, bez utraty odsetek. Posiadacz rachunku mBIZNES plus ma możliwość wykonania raz w miesiącu darmowego przelewu środków, opłata za kolejne przelewy wynosi 5 PLN (zlecenie każdego przelewu, możliwe jest do wykonania samodzielnie w systemie transakcyjnym). Dzięki możliwości posiadania 3 rachunków Klient jeszcze lepiej zarządza oszczędnościami swojej firmy.

Potwierdzeniem atrakcyjności oferty mBIZNES jest utrzymująca się dynamika wzrostu liczby korzystających z niej Klientów. Z rachunku rozliczeniowego mBIZNES konto w mBanku korzysta już ponad 240 000 mikroprzedsiębiorstw.

mBank w swojej ofercie dla mikrofirm posiada także:
rachunek rozliczeniowy mBIZNES konto, rachunek oszczędnościowy mBIZNES max, karta debetowa Visa Business Electron wydawana bezpłatnie do mBIZNES konta (opłata miesięczna: 3,5 PLN), karta obciążeniowa Visa Business, nawet do 20 tys. limitu bez żadnych dokumentów i opłaty z wydanie karty, limit kredytowy przyznawany bez prowizji,
kredyt hipoteczny nawet do 4 mln zł na 20 lat.

Dodatkowo mBank stworzył serwis mikroFirmy.pl dla mikroprzedsiębiorstw poszukujących wiarygodnej firmy. Zasadniczą jego częścią jest katalog branż, w którym znajdują się wizytówki firm zarejestrowanych w serwisie, wraz ze szczegółowymi danymi firmowymi. Dzięki zastosowaniu unikalnego rozwiązania użytkownicy mają pewność, że przeglądane wizytówki zarejestrowanych firm zawierają prawdziwe dane, potwierdzone przez mBank.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.