Zmiana oprocentowania
Copy

Kopiuj tekst

Zmiana oprocentowania

Od 2 lutego br. zostaną obniżone stawki oprocentowania depozytów oraz wybranych produktów kredytowych w mBanku.

mBank nadal będzie oferował 2-miesieczną mLOKATĘ oprocentowaną na poziomie 6%. mLOKATA, o stałym oprocentowaniu, to rozwiązanie dla Klientów, którzy pragną oszczędzać z gwarancją otrzymania określonej kwoty odsetek.

Od stycznia Klienci mBanku mogą inwestować swojej środki w lokaty strukturyzowane. Główną zaletą lokat strukturyzowanych jest pełna ochrona zainwestowanego kapitału na zakończenie inwestycji - Klient nie ponosi ryzyka nominalnej straty oraz ma szansę na nieograniczony zysk. Obecnie trwa subskrypcja na lokaty strukturyzowane Monako (do 3 lutego) a także Himalaje oraz Niagara (do 2 lutego). Lokata Monako związana jest z kursem EUR/PLN, lokaty Himalaje i Niagara - z kontraktami terminowymi opartymi o indeks WIG20.

Zmiana oprocentowania związana jest z obniżką poziomu stóp procentowych NBP oraz spadkiem stawek rynkowych WIBID/WIBOR oraz LIBOR.

Po zmianie oprocentowanie lokat i rachunków oszczędnościowych wynosi:


eMAX plus - 4,25% (z 5,00%)

eMAX - 1% (bez zmian)

eMAX USD - 0,45% (z 1,80%)

eMAX EUR - 1,60% (z 2,60%)

eMAX GBP - 1,35% (z 4,00%)

eMAX CHF - 0,15% (z 1,00%)

mIKE - o 4,15% (z 4,90%)

mLOKATY:

2-miesięcznej - 6% (bez zmian)

3-miesięcznej - 4,30% (z 5,20%)

6-miesięcznej - 4,35% (z 5,25%)

9-miesiecznej - 4,40% (z 5,30%)

12 miesięcznej - 4,45% (z 5,35%)

Ponadto mBank zmniejszył oprocentowanie wybranych kredytów przyznawanych w złotówkach (PLN). Zmiany dotyczą oprocentowania następujących produktów:
oprocentowania kredytu mPLAN hipoteczny w PLN dla klientów indywidualnych (wyłącznie kredyty celowe) o 75 pb (portfel rozliczany na „starych zasadach"),
kredytu Samochodowego w PLN dla Klientów indywidualnych o 75 pb. (TPA, TPB, TPC, TPD, TPE, TPF).

Aktualne zestawienie stawek oprocentowania dostępne jest na stronach serwisu mBanku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.