Pierwsze kilometry w promocji
Copy

Kopiuj tekst

Pierwsze kilometry w promocji

Samochód w leasingu i bak paliwa gratis -  MultiBank przy współpracy z BRE Leasing i firmą Shell przygotował specjalną propozycję dla przedsiębiorców, którzy skorzystają z oferty leasingowej dotyczącej samochodów osobowych oraz ciężarowych do 3,5 tony. Promocja potrwa do 31 marca 2009 r.

Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi jak i obecni Klienci, którzy zgłoszą zapytanie dotyczące oferty leasingowej za pośrednictwem strony internetowej MultiBanku i do końca marca podpiszą umowę leasingu na samochód osobowy lub ciężarowy do 3,5 tony. Do samochodu BRE Leasing dołączy kupon na paliwo o wartości 200 PLN, umożliwiający bezpłatne zatankowanie leasingowanego pojazdu na stacjach paliwowych Shell.

- Leasing jest dostępny w MultiBanku od połowy 2008 roku i stanowi naturalne uzupełnienie naszej oferty kredytowej dla firm. Jego zaletą jest to, że większość formalności związanych z zakupem znajduje się po stronie leasingodawcy, a przedmiot umowy stanowi jednocześnie zabezpieczenie transakcji. Z wykorzystaniem leasingu firma może szybko zwiększyć swój majątek trwały, korzystając jednocześnie z ulg podatkowych. - mówi Adrian Piekacz Dyrektor Strategicznego Obszaru Biznesu - Mikrofirmy w MultiBanku - Teraz nasi Klienci mogą skorzystać też z dodatkowego bonusu w postaci darmowego tankowania - dodaje.

Z oferty leasingowej Klienci MultiBanku korzystają za pośrednictwem BRE Leasing Sp. z o.o. - spółki należącej do Grupy BRE Banku S.A. Bliska współpraca podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej pozwala na zaoferowanie Klientom lepszych warunków cenowych i ułatwień proceduralnych.

- Nasi doradcy, dedykowani specjalnie do obsługi Klientów MultiBanku, oferują swoją pomoc w wyborze odpowiedniej formy finansowania. Dzięki współpracy w ramach Grupy BRE możemy również lepiej dopasować opłaty leasingowe do sytuacji finansowej Korzystającego, struktury jego bilansu i jego potrzeb - mówi Jarosław Fuks z BRE Leasing. - Nasz proces leasingowy został przygotowany specjalnie dla Klientów MultiBanku. Spotkanie osobiste z doradcą jest potrzebne wyłącznie w celu sfinalizowania wcześniej przygotowanej umowy – dodaje.

Informacje dodatkowe:
BRE Leasing należy do czołówki polskich firm leasingowych. Według danych Związku Polskiego Leasingu za 2007 r., firma zajmuje 3. miejsce na rynku leasingu w Polsce. Pracując z największymi i bardzo wymagającymi kontrahentami zdobył cenne doświadczenie, które wykorzystał tworząc szeroką paletę kompleksowych, wystandaryzowanych usług dla Klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Oferta BRE Leasing jest wkomponowana w paletę produktów Grupy BRE Banku, a Klienci mają dostęp do pełnej oferty Grupy.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.