Zobacz najbardziej innowacyjnych
Copy

Kopiuj tekst

Zobacz najbardziej innowacyjnych

10 grudnia 2008 r. podczas uroczystej Gali Innowacyjności, która odbyła się w siedzibie BRE Banku w Warszawie, poznaliśmy wyniki czwartej edycji ogólnopolskiego Rankingu Najbardziej Innowacyjnych Firm.

Wydarzenie to było zwieńczeniem programu badawczego nad innowacyjnością polskiej gospodarki. Podczas Gali autorzy projektu, przedstawiciele administracji publicznej oraz przedsiębiorcy porównywali innowacyjność krajowych firm, wskazywali na czynniki pobudzające procesy innowacyjne w polskich przedsiębiorstwach i debatowali nad nową kulturą korporacyjną, która powinna wspierać wdrażanie nowości.

"Dziś potrzebna jest nam "kultura innowacyjności", przez którą rozumiem gotowość do podważania status quo, do ulepszania procesów, do poszukiwania tych obszarów, które wymagają wdrażania nowych rozwiązań. Żyjemy w bardzo dynamicznie zmieniającym się otoczeniu. To, co jeszcze wczoraj było nowoczesne, dzisiaj jest standardem, a jutro będzie już niestety przestarzałe. Dlatego nie możemy pozwolić sobie na lekceważenie procesu innowacji"- mówi Mariusz Grendowicz, Prezes Zarządu BRE Banku.

Obok programu badawczego, jednym z ważnych celów projektu była promocja wyróżniających się w tym obszarze przedsiębiorstw. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali certyfikaty i statuetki kamertonu innowacyjności.

Wieczór zakończył się recitalem Waldemara Malickiego.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.