Więcej wpłatomatów dla Klientów mBanku!
Copy

Kopiuj tekst

Więcej wpłatomatów dla Klientów mBanku!

Klienci mBanku mogą bezpłatnie korzystać z wpłatomatów MultiBanku.

Od 19 stycznia br. Klienci mBanku mają do dyspozycji 95 całodobowych wpłatomatów MultiBanku. W sumie mBank udostępnia swoim Klientom 174 bezpłatne maszyny, służące do wpłacania gotówki. Informacje o lokalizacji poszczególnych maszyn znajdują się na stronach serwisu mBanku.

Proces wpłaty w maszynach depozytowych MultiBanku przebiega tak samo jak w urządzeniach mBanku. Po włożeniu karty należy wpisać, ile gotówki zamierza się wpłacić. Następnie po przeliczeniu pieniędzy wsuwa się banknoty i potwierdza kwotę transakcji. Przez cały proces przeprowadza Klienta specjalna aplikacja.

Pierwszy testowy wpłatomat mBanku został uruchomiony w kwietniu 2003 roku. Do połowy bieżącego roku ilość maszyn udostępnionych Klientom przekroczy 200 sztuk.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.