BRE Bank zaprasza na kolejne seminarium z cyklu BRE-CASE
Copy

Kopiuj tekst

BRE Bank zaprasza na kolejne seminarium z cyklu BRE-CASE

BRE Bank i fundacja naukowa CASE - Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych - zapraszają na jubileuszowe, setne seminarium BRE-CASE zatytułowane "Kryzys finansowy i przyszłość systemu finansowego". Spotkanie odbędzie się 22 stycznia 2009 r. o 15.00w siedzibie centrali BRE Banku, przy ul. Senatorskiej 18 w Warszawie (V p., sala nr 5.3.).

Wykład wygłosi prof. Charles Goodhart, profesor bankowości i finansów oraz polityki monetarnej w London School of Economics oraz były członek Komitetu Polityki Monetarnej Banku Anglii.

Ponadto w seminarium wezmą udział:
Henryk Okrzeja - prezes Fundacji BRE Banku
Ewa Balcerowicz - prezes fundacji CASE

Seminaria BRE-CASE to forum dyskusji o kluczowych zagadnieniach sektora finansowego, finansów publicznych, unii monetarnej i innych bieżących, ważnych kwestii polityki gospodarczej w Polsce i na Świecie. Cykl seminariów naukowych BRE Bank zainicjował wspólnie z CASE w 1999 roku. Ich celem jest propagowanie wiedzy na szeroko pojęte tematy finansów i ekonomii. Biorą w nich udział zarówno dziennikarze, naukowcy, studenci, jak i praktycy z wielu dziedzin ekonomii.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.