Jutro należy do kobiet
Copy

Kopiuj tekst

Jutro należy do kobiet

„Fuzje i przejęcia przedsiębiorstw” to temat przewodni kolejnego seminarium z cyklu „Jutro należy do kobiet”, którego organizatorem jest BRE Bank.

Celem całego programu jest stworzenie platformy rozwoju zawodowego kobiet- menedżerek zarządzających w największych polskich firmach i międzynarodowych korporacjach. Drugie już spotkanie odbędzie się w czwartek, 15 stycznia br., w Pałacyku Krasnodwór na warszawskim Bemowie.

Podczas spotkania panie będą miały okazje zapoznać się z praktycznymi aspektami dotyczącymi fuzji i przejęć. Gościom przedstawione zostaną dwa studia przypadków prezentowane przez specjalistów w tej dziedzinie: Jacka Kowalskiego, dyrektora BRE Corporate Finance, który opisze przejęcia niepubliczne na przykładzie procesu transakcyjnego sprzedaży spółek Wielkiej Syntezy Chemicznej przez Naftę Polską, oraz dr. Marcina Lewandowskiego, prezesa zarządu Antares Corporate Finance, który zaprezentuje przypadek transakcji M&A na rynku giełdowym: W.Kruk/Vistula-Wólczanka. Z kolei o roli banków w finansowaniu fuzji i przejęć opowiedzą ekspertki BRE Banku: Adriana Adamiak z Departamentu Finansowania Strukturalnego i Mezzanine, oraz Jolanta Pankiewicz, zastępca dyrektora tej jednostki.

Oprócz prezentacji panie wysłuchają debaty dwóch „zespołów doradczych” konfrontujących argumenty za i przeciw realizacji transakcji przejęć w obecnej sytuacji gospodarczej.

Miłym akcentem spotkania będzie wizyta gościa specjalnego, pani Teresy Rosati. Znana projektantka i niewątpliwie prawdziwa kobieta sukcesu, opowie zaproszonym paniom o swojej drodze zawodowej. Pozostając w tej tematyce, na zakończenie spotkania organizatorzy zaproszą panie do wysłuchania praktycznego wykładu na temat wizerunku, który poprowadzi była modelka, stylistka, szefowa działu mody w czasopiśmie Przyjaciółka– Anna Mietelska.

Całe spotkanie, podobnie jak poprzednie, pierwsze z cyklu „Jutro należy do kobiet” poprowadzi Olga Kozierowska, autorka i redaktorka programu "Sukces Pisany Szminką"
emitowanego w Radiu PIN. Jest to obecnie jedyny cykl audycji, który łączy kobiecość z biznesem, programu, który jest odpowiedzią na potrzeby nowej generacji kobiet - śmiało realizujących plany zawodowe, zdobywających obszary wcześniej zarezerwowane tylko dla mężczyzn. Partnerem programu jest BRE Bank.

Miejsce: Warszawa, Pałacyk Krasnodwór, ul. Kocjana 70, Warszawa

Data: 15 stycznia 2009
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.