Offowo na bank
Copy

Kopiuj tekst

Offowo na bank

OFF Festiwal, wspierany przez mBank, ma młodszego brata. Miłośnicy muzyki alternatywnej będą mogli wziąć udział w zimowej edycji festiwalu - OFF Festival Club. mBank jest mecenasem festiwalu.

Już po raz drugi mBank wspiera scenę muzyki alternatywnej, współorganizując serię koncertów klubowych sygnowanych marką OFF Festiwal. Tym razem do Polski zawita entuzjastycznie przyjęta w Mysłowicach grupa Monotonix, promująca swój najnowszy krążek „Where Were You When It Happenned"". Dla Klientów mBanku przygotowany został specjalny konkurs, w którym mogą zdobyć zaproszenia na koncert formacji.

Klubowy występ Monotonix to nie jedyna atrakcja, jaką mBank i twórcy OFF Festiwalu przygotowali dla melomanów. Do grupy dołączą rodzime fenomeny muzyczne takie jak solowy Bajzel, a także międzynarodowe: Mitch and Mitch & Igor Krutogolov.

W ramach OFF Festival Club odbędą się dwa koncerty:
17 grudnia w Warszawie (Centralny Basen Artystyczny);
18 grudnia w Katowicach (klub Cogitatur).

Bilety można kupić w przedsprzedaży lub... wygrać w konkursie mBanku! Dwuosobowe zaproszenia na koncerty w Katowicach lub Warszawie czekają na 40 szczęśliwców. Aby zdobyć bilety wystarczy przesłać krótki esej na temat: „Dlaczego warto wybrać się na OFF Festiwal Club?"" na adres: konkurs-off@mbank.pl. Najciekawsze wypowiedzi, przesłane do 10 grudnia br., zostaną nagrodzone wejściówkami na koncerty.

mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie oferty. Obecnie korzysta z niej już ponad 2,2 mln Klientów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.