W mBanku zarobisz w jeden dzień
Copy

Kopiuj tekst

W mBanku zarobisz w jeden dzień

Jednodniowa mLOKATA Czysty Zysk to nowa propozycja mBanku, dostępna dla Klientów posiadających bezpłatny rachunek oszczędnościowy eMAX plus.

mLOKATA Czysty Zysk z oprocentowaniem 4,5 proc. w skali roku dostępna jest dla Klientów deponujących co najmniej 10 tys. zł. Nowością w mBanku jest codzienna kapitalizacja odsetek, która pozwala na skuteczniejsze zarządzanie oszczędnościami. Pozyskane środki dopisywane są do rachunku eMAX plus. Każdy Klient może założyć
dowolną liczbę lokat. W tym celu wystarczy zalogować się do systemu transakcyjnego w Internecie lub skorzystać z pomocy konsultanta mLiniii.

Dzięki lokacie jednodniowej łatwiej zarządzać bieżącymi środkami zgromadzonymi na rachunkach w mBanku - mówi Katarzyna Przybyś, Menedżer ds. produktów oszczędnościowych w mBanku - Jestem przekonana, że propozycja spotka się z uznaniem Klientów, podobnie jak inne rozwiązania oszczędnościowe - dodaje.

mLOKATA Czysty Zysk będzie dostępna w ofercie od 2 grudnia br. do 26 lutego 2010 r. W tym czasie możliwe jest odnawianie lokaty.

mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty. Z oferty mBanku korzysta już ponad 2,2 mln Klientów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.