Innowacyjność w biznesie - konferencja dla przedsiębiorców
Copy

Kopiuj tekst

Innowacyjność w biznesie - konferencja dla przedsiębiorców

BRE Bank był partnerem strategicznym konferencji Innowacyjność w biznesie, która odbyła się 24 listopada w Warszawie. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji video z tego wydarzenia.

Podczas spotkania innowacyjne firmy opowiedziały o nowych procesach, produktach i usługach, które zmieniają oblicza polskich firm. O roli banku we wspieraniu innowacyjnych przedsięwzięć mówił Jarosław Fordoński, dyrektor Biura ds. UE w Departamencie Wsparcia Biznesu.

Prelegentami byli przedstawiciele najbardziej innowacyjnych polskich firm, w tym laureaci
Rankingu Kamerton Innowacyjności 2008 r. badania realizowanego przez BRE Bank i PKPP Lewiatan. Dlatego program spotkania został rozszerzony o panel dyskusyjny, w którym eksperci, przedstawiciele Banku i Lewiatana oraz przedsiębiorcy- ci, którzy na co dzień usprawniają swoje organizacje, opowiedzieli o tym, w jaki sposób innowacje mogą zmieniać kulturę organizacyjną firm i jak zarząd może wpływać na Pracowników, by tworzyć atmosferę sprzyjającą wdrażaniu nowych pomysłów.

Spotkanie zakończyła interaktywna sesja warsztatowa, podczas której uczestnicy dowiedzieli się, na czym polega innowacja modelu biznesu, czym jest model biznesowy, dlaczego ma znaczenie i jak można w prosty sposób zwizualizować własny model biznesu ""na kartce papieru"".

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji video z tego wydarzenia.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.