Sprawne płatności kartami MultiBanku
Copy

Kopiuj tekst

Sprawne płatności kartami MultiBanku

MultiBank zaoferował Klientom karty MasterCard umożliwiające dokonywanie transakcji bezstykowych w technologii PayPassTM. Obok wypukłej Debit MasterCard, wachlarz „plastików” wzbogaciły karty kredytowe dla Klientów standardowych i Członków Klubu Aquarius. Design nowych kart MultiBanku spotkał się z uznaniem jury plebiscytu Machina Design Awards 2009.

PayPass™ jest „zbliżeniowym"" sposobem płatności, stanowiącym alternatywę dla gotówki przy płaceniu za drobne zakupy. W celu dokonania zapłaty, Klient zbliża kartę do specjalnego czytnika PayPass™ i bez konieczności dodatkowych autoryzacji finalizuje transakcję na kwotę nie przekraczającą 50 zł.

Jednym z celów, które stawiamy przed MultiBankiem jest sprawna obsługa Klientów. Dlatego koncentrujemy swoje działania na optymalizacji procesów i skracaniu czasu, jaki musi poświęcić Klient na obsługę dostarczanych przez nas produktów finansowych. Wprowadzając do oferty karty MasterCard zadbaliśmy o wyposażenie ich w najnowsze technologie, pozwalające na szybkie dokonywanie transakcji w technologii bezstykowej
– mówi Grażyna Zawisza zarządzająca obszarem kart płatniczych MultiBanku – Klienci będą samodzielnie podejmować decyzję o wyborze systemu płatniczego. Przewidujemy również możliwość udostępnienia kart obydwu organizacji do tego samego rachunku bankowego – dodaje Zawisza

W pierwszej kolejności w ofercie MultiBanku pojawi się wypukła karta debetowa Debit MasterCard do kont standardowych (ja, my, jestem). Do dyspozycji Klientów Bank oddaje również dwie karty kredytowe MasterCard Standard oraz prestiżową MasterCard Aquarius z preferencyjnymi warunkami zwrotu opłaty za użytkowanie. - W przypadku karty debetowej opłata za użytkowanie jest automatycznie zwracana, jeśli w danym miesiącu Klient dokona transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 500 PLN.
Aby uzyskać zwrot rocznej opłaty za kartę kredytową wystarczy w każdym kolejnym miesiącu roku wykonać jedną płatność bezgotówkową, bez względu na jej wartość. –
wyjaśnia Zawisza

To dla nas bardzo ważne, że włączając do swojej oferty płatności zbliżeniowe w technologii MasterCard PayPass, MultiBank dołącza do światowego grona instytucji finansowych, oferujących Klientom najbardziej innowacyjne narzędzia płatnicze. Dzięki tej  współpracy, Klienci MultiBanku będą mieli możliwość korzystania z oferowanej przez MasterCard, i zdobywającej coraz większą popularność w Polsce i na świecie, technologii MasterCard PayPass. Wierzę, że Klienci MultiBanku szybko docenią wygodę kart z technologią PayPass płacąc nimi za drobne zakupy, bez konieczności podawania kodu PIN czy składania podpisu w ponad 174 000 punktów handlowo – usługowych w Polsce i 31 innych krajach na całym swiecie – podkreśla Krzysztof Drzyzga, new business development manager z Przedstawicielstwa MasterCard Europe w Polsce.

Szczegółowa oferta nowych kart znajduje się na stronie MultiBanku

Aby skorzystać z nowej oferty Banku należy skontaktować się z multilinią lub wypełnić odpowiedni wniosek w Centrum Usług Finansowych MultiBanku.

Informacje dodatkowe:

Karty kredytowe:

MasterCard Standard:
- oprocentowanie: 20,00%
- greace period: 53 dni
- limit kredytowy: 2 000 PLN – 20 000 PLN
- min. dochód: 1 000 PLN
- roczna opłata roczna za użytkowanie: 84 PLN z opcją zwrotu

MasterCard Aquarius:
- dostępna dla posiadaczy MultiKonta Aquarius
- oprocentowanie: 16,90%
- greace period: 54 dni
- limit kredytowy: 5 000 PLN – 200 000 PLN
- min. dochód: 5 000 PLN
- roczna opłata roczna za użytkowanie 240 PLN z opcją zwrotu

Zasady zwrotu opłaty za użytkowanie kart kredytowych MasterCard:
Comiesięczny zwrot opłaty, w wysokości 1/12 jej wartości, następuje w cyklu miesięcznym, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym Klient dokona przynajmniej 1 transakcji bezgotówkowej kartą w terminalu POS.

Karta debetowa

Karta debetowa
Debit  MasterCard
- wydawana do MultiKonta ja, my, jestem
- opłata miesięczna za kartę: 3 PLN z opcją zwrotu (opłata jest automatycznie zwracana, jeśli w danym miesiącu Klient dokona transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 500 PLN)
- funkcjonalność:
            - płatność w sklepie
            - płatności internetowe
            - bankomaty
            - cash back
            - transakcje bezstykowe PayPass
- waluta rozliczeniowa dla transakcji zagranicznych: EUR
- brak prowizji za przewalutowanie (przy transakcjach w innej walucie),

PayPassTM w liczbach
Na koniec trzeciego kwartału 2009 roku było ponad 66 milionów kart i urządzeń
PayPass™ w ponad 174 000 punktach sprzedaży na świecie. Trwa obecnie wiele procesów wdrożeniowych i pilotażowych w 32 krajach, w tym Australii, Kanadzie, Chinach, Czechach, Francji, Niemczech, Indonezji, Włoszech, Japonii, Korei, Libanie, Tajwanie, Tajlandii, Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej.

MasterCard Worldwide przyczynia się do rozwoju światowego handlu, jako system zapewniający niezbędne połączenia pomiędzy instytucjami finansowymi, przedsiębiorstwami, użytkownikami kart i punktami handlowo-usługowymi na całym świecie. Jako franczyzodawca, instytucja przetwarzająca transakcje i doradcza, MasterCard rozwija i zapewnia rozwiązania płatnicze, przetwarza około 18 miliardów transakcji rocznie, dostarcza nowatorskie na rynku analizy sektora kart płatniczych i usługi doradcze, które wspierają rozwój biznesu współpracujących banków i punktów handlowo-usługowych. Poprzez rodzinę swoich marek, obejmującą MasterCard®, Maestro® i Cirrus®, MasterCard Worldwide obsługuje konsumentów i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach i terytoriach. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.mastercardworldwide.com­

MACHINA DESIGN AWARDS
to plebiscyt organizowany przez magazyn „MACHINA DESIGN"". W konkursie, w którego jury zasiadają największe znakomitości świata sztuki projektowania z Polski i Europy, nagradzani są młodzi polscy projektanci oraz twórcy najbardziej designerskich przedmiotów, obiektów i miejsc. Nagrodę w konkursie, statuetkę RDZENIA zaprojektował Janusz Kaniewski, jeden z najwybitniejszych przedstawicieli młodego polskiego designu. Gala Machina Design Awards jest wydarzeniem kulturalnym na prawdziwie europejskim poziomie, patronują jej polskie uczelnie artystyczne oraz instytucje promujące polską sztukę.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.