Gratisowe doładowania w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Gratisowe doładowania w mBanku

Klienci mBanku otrzymują szansę na zdobycie gratisowych środków przy doładowaniu telefonu.

W ramach najnowszej akcji mOKAZJA Klienci mBanku doładowując swój telefon w sieci mBank mobile, Orange, Simplus, Sami Swoi, 36i6 lub PLAY otrzymują dodatkowe 10 PLN do wykorzystania na wszystkie usługi.

Zasady promocji są bardzo proste - należy doładować swój telefon kwotą minimum 25 PLN za pośrednictwem strony http://www.mokazje.pl/. Na Klientów mBanku czeka 1500 promocyjnych doładowań dostępnych do wyczerpania zapasów lub do 27 stycznia br.

Specjalne cotygodniowe promocje jednego wybranego produkty cieszą się dużą popularnością. Strona mOKAZJI jest jedną z najczęściej odwiedzanych w serwisie mBanku, a produkty na niej umieszczone wyprzedają się już po kilku dniach.

mOKAZJE to miejsce, w którym Klienci mBanku dokonują zakupu produktów lub usług po  najniższych cenach w internecie. Co tydzień mBank proponuje Klientom jeden produkt w rewelacyjnej cenie.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.